Decay of Logos מגיע אלינו מאוחר יותר החודש

Decay of Logos, משחק אקשן תפקידים חדש, מגיע אלינו כבר בהמשך החודש.

Decay of Logos מספר את סיפורה של אדה (Ada), תושבת כפר, אשר יוצאת למסע של נקמה, גילוי, ושאלות, כאשר הכפר שלה מותקף ונהרס על ידי אבירי הקרימזון (Crimson Knights). אדה אינה יודעת מדוע הכפר שלה הותקף, ובמסעה היא תגלה הרבה יותר ממה שהיא חשבה.
יש כוח מסתורי אשר מתגנב לפינות האפלות של הארץ הזאת, והוא מתחיל להשתלט גם על התושבים……

Decay of Logos יכלול מערכת קרב אשר מבוססת על התחמקויות, אסטרטגיה, למידת היריבים והמצב הסביבתי, ובדיקה מתמדת של מד הסטמינה של אדה כדי לוודא שהיא תהיה תמיד מוכנה לקרב.
על ידי עזרה מהאלק המיסטי שלה אשר הוא בן הלוויה הקרוב אליה, אדה תעבור ברחבי הארץ, דרך ערים הרוסות, מבוכים נטושים, והרים מסוכנים, כדי לגלות מה הוביל למתקפה ששינתה את חייה לעד.
בדרך היא תפגוש אנשים שונים אשר יעזרו לה במסעה ויעזרו לשפוך אור על התעלומה ועל ההיסטוריה של הארץ, ואולי גם לעזור לה להבין איזה כוח מתחיל להרוס אותה…..

טריילר תאריך השחרור של המשחק מראה לנו אותו בפעולה, כולל את הסביבות שלו וקצת מהעולם וממערכת הקרב אשר מצופה לנו. זה מעט מאוד, אבל זה הספיק כדי לפתח אצלי כבר עניין:

מספר תכונות אשר המשחק יביא הן:

  • עולם אשר מלא בסודות – המשחק יתמקד בחקר העולם, המקומות והתושבים השונים בו, תוך כדי מתן מינימום הנחיות לשחקן ככל האפשר כדי ליצור את החוויה הכי מעמיקה שניתן. כל פינה מכילה סוד, וכל פתח מוביל למשהו.
  • מערכת קרב מאתגרת – מערכת הקרב של המשחק תכיל מגוון יכולות, חפצים וקומבואים על מנת להביס את האויבים במגוון דרכים. הדרך לא תהיה קלה, ועל אדה להיות מוכנה. מגוון כלי נשק בעלי טווחים, שימושים ודפוסי התקפה שונים יעמדו לרשותה, אבל האם היא תוכל לשלוט בהם?
  • עולם פנטזיה חי ונושם – חקרו עולם פנטזיה מלא בקסם וסודות. בעולם מפולג זה, אשר נשלט על ידי מלך נערץ בעבר, היורשים נלחמים על הכתר. אחרי שאשתו האהובה של המלך נפטרה בעת לידה, פערים צצו בין המלך לילדיו, וכל אחד מהיורשים לקח לעצמו פיסת ממלכה לשליטתו שלו. עברו דרך יערות ירוקים, ביצות טובעניות, קרקעות עתיקות ועוד, כדי לגלות את הסודות של עולם חצי-פתוח זה. לאורך הדרך הכירו NPC שונים אשר יעזרו לכם לפתור את התעלומה וינחו אתכם בדרכם, וכולם יהיו מדובבים לחלוטין כדי לתת להם אישיות חיה ונושמת יותר.
  • חידות מאתגרות – החידות שאדה תתמודד איתן לאורך הדרך יהיו מגוונות ויכללו גם חיות סביבתיות וגם חידות היגיון, והיא תמצא את עצמה נאלצת להיעזר באלק האהוב שלה כדי לעזור לה לפתור אותן.
  • התחזקות אורגנית – אדה עולה רמות באופן אוטומטי. כל פעולה שהיא עושה, בין אם זה הבסת מפלצת, הפעלת מכניזם, או אפילו גילוי סוד, מחזק אותה בדרך כזאת או אחרת. אדה תתאים את עצמה לסגנון המשחק האינדיבידואלי של כל שחקן ושחקן בהתאם לדרכים שהשחקנים יתמודדו עם העולם.

Decay of Logos מגיע אלינו כבר החודש הזה, אוגוסט, עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Switch, ול-Steam ,ואנו גם דיברנו עליו פה בעבר.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה