טים וויליטס (Tim Willits) עוזב את id Software אחרי 24 שנים

טים וויליטס (Tim Willits), בעלים שותף בחברת id Software במשך 24 השנים האחרונות, עוזב את החברה ועובר לחברת Saber Interactive.

טים וויליטס (Tim Willits), מי שהיה הבעלים השותף של חברת id Software המצליחה במשך 24 השנים האחרונות, עוזב אותה לטובת חברת Saber Interactive, אשר פיתחה את משחק הזומבים הישרדות World War Z.
טים פרש בראיון שנערך לגבי העזיבה מדוע הוא בחר כך ואיך הוא מרגיש לעזוב את החברה שהוא בילה בה כל כך הרבה שנים, והביע המון התרגשות להתחיל לעבוד עם החברה שהוא יעבור אליה, Saber Interactive.

"לעזוב סטודיו כזה אחרי כל כך הרבה זנים זה לא עניין פשוט. זה כמו לעזוב נישואים, זה לא קל ויש הרבה קשרים וזכרונות. אם זאת, ראיתי את Saber Interactive, בתור צוות מצומצם יותר, מתחילה לגדול ולאסוף אליה עובדים וסטודיוים נוספים, וזה פשוט הרגיש כמו הזמן לעזוב."
טים אומר גם שהוא שמח להתרחק קצת מפיתוח משחקי יריות (shooters), כמו DOOM ו-RAGE, אשר החברה כל כך התמקדה בהם בשנים האחרונות.
"אין לזלזל ביכולת של צוות קטן לסיים פרויקטים במהרה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני מאוד אוהב את בת'סדה (Bethesda), אבל צוותים קטנים הם מהנים ודינמיים יותר. זה כיף כשיש את האפשרות לקפוץ על כל רעיון ולבחון אותו מידית וטעויות שנעשות ניתנות לתיקון תוך זמן קצר".

כמובן שיש יותר מזה, וטים עצמו טוען שאחת הסיבות לעזיבה זה כדי שהוא יוכל לעבוד על "דברים מהנים": "היכולת לטייל ברחבי העולם ולעבוד על רעיונות ומשחקים שונים עם צוותים מגוונים בעלי השקפות שונות מרגש אותי ונשמע לי נהדר. למה שאוותר על זה?"
בינינו, אני לא יכול להתווכח, זה אכן נשמע כיף חיים.

אבל טים לא עוזב עדיין. ויש לו עוד משחק אחד שהוא יסיים לעזור בהפקתו לפני שהוא פושט את המדים. DOOM Eternal, ההמשך לריבוט המוצלח ביותר בסדרה הקלאסית של דום, DOOM 2016, מגיע אלינו ממש בקרוב, וטים יעזור לצוות של id Software לסיים אותו.
לדום החדש הזה אני, והמון אנשים נוספים ממש מחכים, ולא נותר לנו עוד הרבה זמן עבורו.
DOOM Eternal מגיע אלינו ל-Playstation 4, Xbox One, PC, ול-Switch ב-22 לנובמבר.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה