שנייה לפני ה-Beta – ריכוז חדשות Destiny 2

Destiny 2 מקבל צילום משחקיות חדש באדיבות ספיישל IGN First שחל החודש והפעם קיבלנו מבט חדש על אחת מהמפות החדשות שיגיעו ל-Crucible. המפה החדשה שיצא לנו לראות הפעם נקראת Endless Vale והיא ממוקמת ב-Nessus.

הארכיטקטורה של ה-Vex בהחלט בולטת בכוכב הלכת הזה אבל מה שיותר מעניין בסרטון הוא השינויים שנעשו למצב ה-Control של Destiny 2. הפעם אנו רואים שאין תהליך נטרול של אזור – ישר כשנמצאים בו הוא מתחיל להיכבש.
מעבר לכך, שחקנים מרובים לא מאיצים את תהליך הכיבוש של האזור וסוף כל סוף, הדגלים של כל אזור נהפכו לשקופים והם לא יסתירו לנו יותר את טווח הירי.

אם הזמנתם מראש את המשחק, מימשתם את קוד ההזמנה המוקדמת ב-Bungie.net וקיבלתם את הקוד ל-Beta במייל, מזל טוב – תוכלו להוריד כבר היום את קובץ ה-Beta מראש לקונסולה שבחרתם.
גודל הקובץ אינו גדול מדי. שחקני ה-PlayStation 4 ייאלצו לפנות 15GB מהקונסולה שלהם ושחקני ה-Xbox One ייצטרכו להיפרד מ-12.8GB.

יש לציין שה-Beta תהיה זמינה עבור כל פלטפורמה בזמן אחר. שחקני ה-PlayStation 4 יוכלו לשחק כבר ב-18 לחודש בשעה 20:00 שעון ישראל ושחקני ה-Xbox One יוכלו לשחק באותה שעה יום לאחר מכן. אם לא הזמנתם מראש את המשחק עדיין תוכלו לשחק ב-Beta הפתוחה שתחל בין ה-21 ל-23 לחודש.

ה-Beta שלה משחק תכיל את משימת הסיפור הראשונה – Homecoming, צמד מצבי Crucible שבהם יכללו Control ו-Countdown וכמובן יהיה ניתן לשחק ב-Strike החדש – Inverted Spire. המרחב החברתי החדש יהיה זמין לשעה אחת בלבד ב-23 לחודש.

Destiny 2

בנוסף, ברור לכולנו שהמשחק עדיין בבנייה ושחלק מהנשקים עדיין לא בדיוק מאוזנים ואולי יעשו פחות נזק ממה שהם אמורים לעשות. כמובן, יהיו ב-Beta גם בעיות של חיבור ותקלות למיניהן אז Bungie הואילה בטובה להביא לנו רשימה של הבעיות הצפויות ב-Beta שתחל בשבוע הבא.

תקלות צפויות

  • שחקנים עלולים להיתקל במגוון בעיות חיבור ובקודים של תקלות כאשר ינסו לשחק ב-Beta.
  • Bungie תבדוק יציבות שרתים במהלך ימי הפעילות של ה-Beta ולכן זה יגרום לבעיות חיבור לצוץ.
  • שמות של מיקומים לפעמים לא יופיעו במהלך משחקיות ב-Crucible.
  • שחקנים יכולים בטעות להיזרק ל-Orbit או לקבל מסך שחור באמצע משחק Countdown.
  • שחקנים לפעמים יגיעו להתחלה של the Inverted Spire כאשר ינסו להצטרף לצוות שלהם שכבר באמצע ה-Strike.
  • חלק מהנשקים ומהיכולות עדיין בתיקוני איזון ויעשו יותר מדי או פחות מדי נזק משהם אמורים לעשות.
  • לא כל התוכן הותאם לכל השפות של המשחק המלא.

מארזי Destiny של ה-PlayStation 4 היו תמיד היפים ביותר מבין כל מארזי הקונסולה וכמיטב המסורת, השנה זה ממשיך עם המשחק השני בסדרה שביחד איתו יגיע המארז המיוחד הראשון עבור ה-PlayStation 4 Pro.
המארז המדובר יגיע בצבע לבן בהיר מאוד שיסמל בעיני כולם את המעבר בין הברווזון המכוער שהוא ה-PlayStation 4 Pro הנוכחי לברבור לבן ויפהפה.

הדרך היחידה להשיג את הקונסולה בצבע הזה היא דרך המארז הספציפי של המשחק. אז אם אתם רוצים להשיג PlayStation 4 Pro לבן, זו האופציה היחידה.
המארז מגיע עם כונן של 1TB, עותק דיגיטלי של המשחק ועם כל ההרחבות שכלולות ב-Digital Deluxe Edition שלו.

המארז יגיע ביום השקת המשחק והיום הזה הוא ה-6 בספטמבר הקרוב. המשחק יגיע ל-PlayStation 4 ול-Xbox One באותו הזמן אך יגיע למחשב חודשיים לאחר מכן.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה