כל הפרטים מהחשיפה של Destiny 2

Destiny 2 נחשף במלוא הדרו עם הרבה טריילרים והרבה הכרזות מצד המפתחים

חברת Activision וחברת Bungie הציגו לראשונה משחקיות ממשחק היריות המצופה, Destiny 2. החשיפה נעשתה במסגרת אירוע שערכו החברות בקליפורניה. הטריילר הראשון משלב קטעי משחקיות וקטעי מעבר עלילתיים. מופיעים שלושת תתי-המקצועות החדשים: Titan Sentinel, Warlock Dawnblade ו-Hunter Arc Strider. כמו כן נחשף נשק חדש שנראה כמו מטול רימונים.

הטריילר השני שהוצג הוא טריילר מהמציג משחקיות של שחקן יחיד במסגרת אחת המשימות העלילתיות של המשחק.

הטריילר השלישי שהוצג הוא טריילר קולנועי המציג את סיפור הרקע של המשחק.

הטריילר מתמקד בזאבלה ובאיך הוא הפך למגן. חלק נוסף בו הטריילר מתמקד הוא הקמת העיר האחרונה והמלחמה בגזע ה-Fallen. המשחק החדש יתמקד בפלישת גזע הקאבאל לעיר האחרונה וגניבת ה-Traveler שמובילה לאובדן הכוחות של המגנים.

טריילר נוסף שהוצג מכיל משחקיות ממצב ה-Strikes, מצב המשחק השיתופי של המשחק. המצב מורכב ממשימות קטנות (Strikes) שאותן תוכלו לבצע עם חבריכם.

מצב זה שופר בהשוואה למשחק הקודם, כך שהמשימות יהיו מאוזנות ומגוונות יותר.

החברה הכריזה שהמשחק החדש יושק עם ארבעה כוכבים בהם תוכלו לבקר. אחת הסיבות לכך היא שהמפתחים לא רצו לפזר את עלילת המשחק על פני יותר מדי אזורים ותרבויות, בעיקר בגלל ההתמקדות של העלילה בכדור הארץ ובפלישה לעיר האחרונה. זה אמנם נראה מעט בהשוואה למשחק הקודם, אך המפתחים חשפו כי המפות עצמן יהיו גדולות בהרבה מהמפות במשחק הקודם בסדרה. אחת המפות,  European Dead Zone, היא המפה הגדולה ביותר שהמפתחים יצרו.

המפתחים גם הכריזו שקלפי ה-"Grimoire" שהופיעו במשחק הקודם, שחלק מתפקידם העיקרי היה לחשוף את השחקן לעולם המשחק ולרקע של הסיפור, לא יופיעו במשחק החודש. הסיבה לכך היא שהמפתחים רוצים לשלב את הרקע ואת עולם המשחק בסיפור ובסביבות המשחק. המטרה העיא לגרום לשחקנים לחוות את העולם בצורה הזאת ולא באמצעות ביצוע משימות למטרת איסוף קלפים.

כידוע Destiny 2 יושק גם למחשב האישי. בניגוד לשמועות לפיהן המשחק ישתמש בשירות Steam, החברה הכריזה שגרסת המחשב האישי של המשחק תשתמש בשירות ה-Battle.net של חברת Blizzard. גרסת המחשב האישי תרוץ ב-60 FPS ותתמוך ברזולוציה של 4K, בניגוד לגרסת הקונסולות שתרוץ ב-30 FPS ותוגבל לרזולוציה של 1080P. בנוסף המפתחים חשפו כי גרסת המחשב האישי לא תתמוך בשרתים יעודיים. כצפוי מגרסת המחשב, היא תתן לשחקנים חופש פעולה רב יותר בגרפיקה, משחקיות ושמע.

Destiny 2 יושק ב-8 בספטמבר 2017 לקונסולות ה-Xbox One ו-Playstation 4 ולמחשב האישי במועד לא ידוע.

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה