זאק סניידר פורש מבימוי Justice League בעקבות טרגדיה

זאק סניידר (Zack Snyder), במאי הסרט Justice League, הכריז אתמול בראיון ל-The Hollywood Reporter כי הוא נאלץ להפסיק את העבודה על שובר הקופות המצופה. הסיבה לכך היא טרגדיה משפחתית שהתרחשה במהלך חודש מרץ – בתו של סניידר התאבדה במהלך חודש מרץ.

סניידר, שעובד על הסרט יחד עם אשתו דבורה (Deborah Snyder) קיבל החלטה שלא לסיים את הצילומים הנוספים אותם תכנן. במקור התוכנית שלו הייתה להמשיך ולעבוד על הסרט כחלק מההתמודדות עם המכה הקשה שספג, אבל בחודשיים שעברו הבינו הוא ואשתו שמשפחתם ושאר ילדיהם צריכים פסק זמן ותקופה להחלים ומכאן הודעת הפרישה המפתיעה.

מה שלא פחות מפתיע הוא הבמאי שאמור לסיים את העבודה שסניידר התחיל. מדובר בלא פחות מאשר ג’וס ווידון (Joss Whedon) הלא הוא במאי שני סרטי ה-Avengers של חברת Marvel (כמו גם היוצר של באפי ציידת הערפדים, פיירפליי ועוד…). רק בחודש האחרון התגלה שווידון חתם עם חברת DC על חוזה לבימוי סרט Batgirl, ועכשיו הוא נקרא לדגל לסיים את העבודה על אחד הסרטים החשובים ביותר של החברה. עם זאת, בכירים באולפני Warner Bros. מדגישים כי הסרט כבר כמעט גמור, והעבודה של ווידון היא לסיים אותו במתווה של סניידר.

הדעות לגבי יכולת הבימוי של סניידר היו חלוקות מאוד, במיוחד לאחר הסרט Batman V Superman בשנה הקודמת. עם זאת, לא משנה מה דעתנו על כישרון הבימוי של סניידר, אלא בעיקר עצוב לשמוע שזאת הסיבה לכך שהוא נאלץ לפרוש מעבודתו.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה