סרטי Marvel ומלחמת הכוכבים עוזבים רשמית את Netflix

חברת דיסני מודיעה שהיא מקימה רשת צפייה ישירה משלה וסרטי Marvel ומלחמת הכוכבים ב-Netflix עוברים לשם

בחודשים האחרונים, רצו מספר שמועות שחברת הענק דיסני מתכננת להתחיל שירות צפייה ישירה, בדומה למה ש-Netflix ו-Amazon Prime עושות, והרבה ציפו שזה ישפיע באופן אחד או אחר על השותפות של חברת דיסני עם Netflix, שמציגים את כל הסרטים שבבעלות החברה ברשת שלהם, יחד עם סדרות גיבורי העל של Marvel.

כעת, מנכ"ל דיסני בוב איגר הכריז במהלך מסיבת עיתונאים על שירות הצפייה הישירה ושהוא יכלול את כל סרטי Marvel וסרטי מלחמת הכוכבים. כמובן שהמעבר לא יתרחש ברגע זה, ייקח לחברה כשנתיים להשיק את השירות, אבל ההכרזה הזו בהחלט תגרום ללחץ מטורף על חברת Netflix להשיג כותרים חדשים שימשכו קהל לשירות הצפייה הישירה שלה עד השקת השירות של דיסני.

Marvel logo

לפחות Netflix ממשיכה להשיק סרטים משלה דרך שירות הצפייה שלה, כך שהיא בעצם יוצרת כותרים חדשים משלה, שזמינים לצפייה רק דרך הרשת שלה. בנוסף, נראה שהיא עדיין תהיה הבית לסדרות הגיבורים של Marvel ("דרדוויל", "לוק קייג'", "ג'סיקה ג'ונס" ו"אגרוף הברזל"), כך שאין כל סיכון לעונות ההמשך של סדרות אלו והבכורה של סדרת "המעניש" שצפויה לצאת בחודשים הקרובים.

בכל זאת, נראה שחברת דיסני, כבר שנתיים לפני ההשקה הרשמית של השירות, הצליחה למשוך כמות גדולה של עיניים לעבר המוצר החדש שלה וכבר ביום הראשון של עליית שירות הצפייה לשידור, אפשר יהיה לצפות מדיסני להוות תחרות רצינית עבור שאר שירותי הצפייה האחרים שזמינים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה