אנימה לסדרת המשחקים האהובה Devil May Cry בפיתוח

אחרי שהמשחק Castlevania עובד לאנימה שחודשה לעונה שלישית, והשמועות על סדרה ל- The Legend of Zelda, ב-Netflix עובדים בכלל על עיבוד לסדרת המשחקים Devil May Cry של חברת Capcom.

נראה שהמפיק של סדרת Castlevania, עדי שנקאר (Adi Shankar) הצליח לעבוד על כולנו.
אחרי שהשמועות דיברו על סדרה לסדרת המשחקים האייקונית “האגדה של זלדה”, והמפיק פרסם בחשבון האינסטגרם שלו כי הוא עתיד לשחרר הצהרה בנוגע לעבודה על סדרה המבוססת על משחק מוכר, החשיפה הפתיעה בכך שלא מדובר כלל על סדרה על לינק, אלא משהו אפל הרבה יותר.

ועכשיו: הפתעה!
האדם שעומד מאחורי ההצלחה של סדרת האנימציה של Castlevania הולך לנסות ולעשות את אותו הדבר, עם דנטה- גיבור סדרת המשחקים Devil May Cry.

הציוץ המפתיע מראה השקעה ואת תשומת הלב של שנקאר לפרטים, כאשר הוא הופיע מחופש (בקוספליי מרשים למדי) לדנטה, גיבור הסדרה.

המשחקים מספרים על דנטה (Dante), לא זה מ”הקומדיה האלוהית”, אלא חצי שד חצי אדם שעובד למחייתו בחיסול שדים, אחרי מסע נקמה בעקבות רצח משפחתו.

סדרת המשחקים זכתה לאהבה רבה ועדיין זוכה לה (על אף הנסיון לבצע Reboot לסדרה בשנת 2013 שלא צלח), ודומה בבחינות רבות לסדרות אנימה קלאסיות, בעיקר בעיצוב הדמויות, העלילה והדיאלוגים.
ולכן, נראה שהמעבר בין המדיות לא יצריך שינויים רבים עקב הדמיון הרב בין חומר המקור לז’אנר האנימות.

סדרת המשחקים עצמה עוד לא אמרה את מילתה האחרונה, ועתידה להוציא כותר חדש- Devil May Cry 5 במהלך שנת 2019.

במבט לאחור, נראה שהסדרה בהחלט תואמת הרבה יותר את סגנונו של שנקאר ומפתיע שלא עלינו על זה קודם, מאחר וישנו דמיון רב בטון של סדרת Castlevania לסדרת Devil May Cry, הרבה יותר מאשר למשחקי The Legend of Zelda.

נראה כי הסדרות יקיימו יקום משותף, או ליתר דיוק Multi-verse משותף, ומאחר שבשתיהן קיימים מאבקים בין בני האדם לשדים המגיעים מהגיהנום, מי יודע? אולי אם העונה הראשונה של Devil May Cry תצליח, עוד יהיה פרק Crossover בסגנון סדרות ה-CW.

עוד לא ידועים לנו פרטים על הסדרה, על העלילה או תאריך היציאה שלה, אך אנחנו מבטיחים לעדכן ברגע שיתבררו הפרטים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה