הקוסמים מקבלת טריילר לעונה הרביעית

“הקוסמים” מקבלת טריילר חדש ומלא באופל לקראת עונתה הרביעית שתתחיל בינואר שנה הבאה.

“הקוסמים”, הסדרה המצליחה של ערוץ הכבלים SYFY, שודרה מאז 2015 במשך שלוש עונות ומבוססת על הספר בעל אותו השם מאת הסופר ליב גרוסמן, והיא עוקבת אחר קוונטין קולדווטר תלמיד מחונן שעומד להירשם לאוניברסיטה, שעדיין קורא בסתר סדרת ספרי פנטזיה מילדותו, על הרפתקאותיהם של חמישה ילדים בארץ קסומה ששמה פילורי. בהשוואה לזה, החיים האמיתיים שלו נראים משעממים עד שהוא מתקבל לפתע לאוניברסיטה יוקרתית וסודית מאוד ללימודי קוסמות בצפון מדינת ניו יורק.

לאחר שהעונה השלישית השאירה אותנו במתח, קיבלנו הצצה קצרה אל מרגו (שלאחר איבוד הזיכרון חושבת שקוראים לה ג’נט) בקומיקון בניו יורק. עכשיו יצא טריילר חדש לעונה הרביעית שתעלה לשידור בינואר 2019.

הטריילר מראה שהעלילה בעונה הרביעית תתחלק לשניים. החלק הראשון יתמקד במסע של אליוט (הייל אפפלמן) או יותר נכון במסע של המפלצת שהשתלטה עליו. אותה מפלצת ששוחררה בעקבות החזרתו של הקסם בעונה שעברה. יחד עם קו עלילה זה, נראה את העלילה אשר תעקוב אחר קוונטין (ג’ייסון ראלף), ג’וליה (סטלה מאוו), פני (Arjun Gupta), אליס (אוליביה דאדלי), מרגו (סאמר בישיל), קאדי (ג’ייד טיילור) וג’וש (טרוור איינהורן). בסוף העונה השלישית הם ניסו להחזיר את הקסם אך הצלחתם גרמה לעולם שלהם להשתנות.

בנוסף לשחרורה של המפלצת, המסע שלהם גרם, ללא ידיעתם, לספרייה לקבל את השליטה על זרימת הקסם. כמו שרואים בטריילר השינויים שנוצרו בעקבות המסע הפכו את העולם של הקוסמים לסוג של מדינת משטרה המנוהלת על ידי הספרייה.

לפי הטריילר נראה שהעונה הרביעית של “הקוסמים” הולכת להיות עוד הרפתקה קסומה וסבוכה כמו העונות שקדמו לה, כשתתחיל ב-23 בינואר שנה הבאה בערוץ SYFY.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה