הסדרה דקסטר מחודשת לעונה נוספת

סדרת המתח על הרוצח הסדרתי דקסטר תחודש לעונה אחת בלבד ב-Showtime

משנת 2006 ועד 2013 ראינו את ריצתה המוצלחת של סדרת המתח "דקסטר" שהגיעה לסיום פתוח ולא מספק עבור המעריצים שעקבו אחרי עלילות הרוצח הסידרתי של מיאמי. עכשיו, רשת Showtime מחליטה להחזיר אותו לעניינים עם סדרת מוגבלת חדשה.

הרשת הזמינה סדרה מוגבלת בת 10 פרקים עם מנהל הסדרה המקורי קלייד פיליפס. מייקל ס. הול יחזור לגלם את דקסטר אחרי 8 שנים מאז סיום ריצת הסדרה וההפקה מתוכננת להתחיל בשנה הבאה עם תאריך יציאה של סתיו 2021. נשיא Showtime Etnertaiment הגיב להכרזה:

דקסטר היא כזאת סדרה מיוחדת, גם עבור מיליוני המעריצים שלה וגם עבור Showtime, עם איך שהסדרה הפורצת דרכים הזו עזרה לשים את הרשת שלנו על המפה לפני הרבה שנים. אנחנו רק היינו מבקרים שוב את הדמות הייחודית הזו אם יכולנו למצוא דרך יצירתית שהייתה ראויה לסדרה המקורית הגאונית. ובכן, אני שמח לדווח שקלייד פיליפס ומייקל ס. הול מצאו זאת, ואנחנו לא יכולים לחכות לצלם את זה ולהראות לעולם.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

עם האופן המאכזב שאנחנו רואים סדרות מגיעות לסיום ("משחקי הכס", "אבודים"), אחרי שנים שעקבנו אחריהן, זה נחמד לראות שיש עדיין תשוקה מרשתות ומפיקים לסיים את היצירות שלהם כמו שצריך, אפילו אם זה אחרי 8 שנים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה