לוהק מאסטר צ'יף של סדרת האדפטציה של Halo

נבחר השחקן שיביא למסך בפעם הראשונה את גיבור סדרת המשחקים Halo

אחת מסדרות האדפטציה המצופות עבור הגיימרים שבינינו היא האדפטציה העתידית של רשת Showtime לסדרת משחקי היריות Halo, שממשיכה לקבל עוד היום משחקים חדשים בקונסולה של חברת Microsoft והמחשב האישי.

הסדרה החדשה מגיעה אלינו אחרי מספר עיכובים וביטולים של עיבוד למסך הגדול של סדרת המשחקים, ביניהם סרט תחת הפקתו של סטיבן שפילברג, אבל לשמחתנו הרבה, הסדרה לא מראה סימנים של עיכובים עד כה, כיוון שהיא מתוכננת להתחיל הפקה השנה ויש לה במאי, תסריטאי וכעת גם שחקן.

השחקן פבלו שרייבר ("אלים אמריקאים") יגלם את דמות האקשן האייקוני מאסטר צ'יף באדפטציה החדשה של משחקי היריות ולצידו תצטרף Yerin Ha בתור Quan Ah, שזו תהיה הופעתה הראשונה על המסך. הנה ההכרזה הרשמית:

שרייבר יגלם את מאסטר צ'יף, הלוחם המתקדם ביותר של כדור הארץ במאה ה-26 והתקווה היחידה לגאולה עבור ציוויליזציה שנדחפה עד קצה ההשמדה על ידי ה-Covenant, ברית בלתי ניתנת לעצירה בין עולמות חייזרים עם המטרה להשמיד את האנושות. השחקנית החדשה Yerin Ha תגלם דמות חדשה מהעולם של Halo בשם Quan Ah, נערה צעירה ממולחת וחצופה מהמושבות החיצוניות שפוגשת את מאסטר צ'יף ברגע משמעותי עבור שניהם.

מעריצים של סדרת המשחקים אולי יתאכזבו לראות את מאסטר צ'יף חולק את המסך עם ילדה בת 16, אבל תפקידה של Quan Ah ככל הנראה להפוך את הסדרה ליותר נגישה לצעירים ולחבר אותנו עם דמות אנושית על המסך, כיוון ששרייבר יהיה תחת מסכה כל הסדרה.

אנחנו בינתיים נמתין בסבלנות עד שנקבל תמונות ראשונות של שרייבר בחליפה האייקונית וכמובן שנעדכן אתכם עם כל הפרטים החדשים לגבי הסדרה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה