DIGITAL GENERATION – בואו להרוויח דולר בכל יום

נכון שהאתר בדר"כ מתעסק בעיקר במשחקים, מדריכים למחשב ומחשבים… אבל איך קונים משחקים אם לא בכסף? מצאנו לכם דרך קלה מאוד לעשות דולר 1 ביום, הדרך היא אמינה ובעלת אפשרויות רבות להרוויח גם יותר ואפילו כפול בכמה מהדולר ביום.

1811323633_1368464987אני רוצה להכיר לכם את חברת  Digital Generation החברה מנסה ליצור מחשב על ובשביל לממש מטרה זו היא צריכה לאסוף כמה שיותר מידע על השימושים היומיומיים של משתמי הקצה וכך להתאים את המחשב האפקטיבי ביותר לצרכן.

אם אתם רוצים לעזור לחברה ובדרך לקבל תשלום על זה תרשמו באתר של –Digital Generation  תורידו את תוכנת  Thread manager  תחת התוית שלDownloads  . השלב האחרון הוא לקבל קוד אישור בסמס ולשלוח להם אותו בחזרה. החברה מוכנה לשלם לכם דולר 1 על כל יום שהתוכנה תרוץ על מחשבכם כמו כן אתם מקבלים 20% על דור שני של מצטרפים תחתיכם.

תשלומים בפועל מה קורה?

התשלום מתבצע לאחד משלושת הארנקים האלקטרוניים Egopay, Paxum, Perfect Money  שמומלץ מאוד!
על מנת להרשם – קישור הרשמה מהירה

בפועל מה קורה?

מה שקורה פה, הוא זה שעלינו להוריד תוכנה למחשב, אשר לוקחת קצת מכמות ה-CPU של המחשב למחקרים ולצרכים של החברה אשר משלמת לנו. 
אנו לא מרגישים כלל וכלל בשינוי (גם במעבדים ישנים זה נוסה, ואין שום בעיות), ומרוויחים כסף!! 
השיטה היא לפי Threads, שבהתחלה מקבלים אחד כזה. 
לכל 24 שעות, Thread שווה 1$, ז"א שמכך ניתן להבין ש-3 Threads שווים ל-24 שעות 3$. 
את הThread הראשון מקבלים חינם (!) למשך שנה ואת השאר יש לקנות אם מעוניינים בכך. 
ככל שיהיו לכם יותר Threads, תוכלו להרוויח יותר!! 
כאן תוכלו לראות טבלה אשר מתארת את הרווחים לזמנים שונים ע"פ כמות הThreads שלכם:

table2

מה צריך לדעת?

השנה הראשונה היא חינם, בתקווה שתביאו כמה שיותר אנשים, תשאירו את המחשב כמה שיותר פתוח תוכלו לקנות THREADS רבים ככל האפשר ולעשות כסף ככל האפשר.
אין אפשרות לקבל את הכסף בפאייפאל לבנתיים, כרגע אפשר באמצעות PAYZA, EGOPAY ו PERFECTMONEY.
חייב לאמת את החשבון באמצעות SMS שאתם שולחים לאחר קבלת קוד, ה-SMS נשלח לארה"ב ועולה לכם חצי  שקל!
ה-THREADS הראשון הוא לחודש אחד בלבד בחינם, אתם צריכים להרוויח כסף ולהביא כמה שיותר אנשים כדי שתוכלו ל"קנות" בכסף שהרווחתם THREAD לכל החיים.

בהצלחה, עשו כסף 🙂

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

3 תגובות

  1. נשמע מפוקפק מאוד, למען האמת. במיוחד החלק עם הSMS – ככה חברות מנצלות לקוחות: הם מבקשים לשלוח SMS ואז הם מחייבים את המספר במחירים גבוהים כל חודש על שירותים מוזרים. צריך בהחלט לבדוק את זה. אם אין לך סרטיפיקצייה מגוף רשמי וסמכותי(האוניברסיטה שבה מתבצעים המחקרים האלה, ךמשל) אני ממליץ לכולם שלא לעשות את זה וגם לך.

  2. זה גם דרך חדשה בשבילך לעשות כסף באמצעות הלינק שנרשמים דרכך לא?
    בכל מקרה, דולר ליום זה צחוק.. שלא נדבר על העניין של ה-SMS שנראה לי מפוקפק לחלוטין.
    הם מרוויחים פי – 10 ממה שהם נותנים לך.
    חוץ מזה, אתה לא יכול באמת לדעת מה התוכנה יכולה לעשות לך על המחשב.. אני לא מאמין שזה בשביל ליצור "מחשב על" או איך שאתה קורא לזה..

  3. תבדוק לפני שאתה מגיב, תקרא קצת בגוגל, יש עליהם מידע, נכון הוא באנגלית אבל אם תתאמץ תראה שה-SMS הוא בעלות חד פעמית, מינימלית מאוד! החברה מחלקת כסף והיא מרוויחה מספונסרים ומדברים אחרים, מהמחקרים שהיא עושה, היא לא לוקחת שום דבר ואת זה אני גם בודק לבנתים, לא הכרחתי אף אחד להרשם, אני ממש ממליץ

השאר\י תגובה