משחקים בחינם דרך אפליקציות

יש דרך לקבל משחקים בחינם, דרך קלה אפילו, הדורשת כמה שלבים, בואו ללמוד מהם מספר השלבים עליכם לבצע על מנת לקבל משחקים בחינם

טוב אתם צודקים אין שום דבר בחינם, כל דבר צריך לעבוד בשבילו, אז איפה ההגיון שנקנה משהו בחינם.
אגב, לידע כללי באמצעות החלון בצד < תוכלו להרשם לאתר באמצעות הפייסבוק, לבצע פעולות באתר הכוללות צפייה בדפי האתר, כתיבת תגובות, לייקים, פרסומים וצפייה בסרטונים ובעד זה לקבל נקודות, מדי שבוע נעשה הגרלה בין המובילים באותו שבוע! הפרסים יהיו מהמשחקים הגדולים ביותר בשוק!

אז זה לא בדיוק בחינם, אתם כן משלמים אבל הכסף לא יוצא מהכיס שלכם, אתם מרוויחים כסף על ידי ביצוע משימות פשוטות ואיתו רוכשים משחקים.
בכתבה הבאה אראה לכם כמה אפליקציות ואתרים בהם תוכלו להשתמש על מנת להרוויח !
הדרך בה השיטה עובדת היא: אתם מורידים אפליקציה ל-Smart Phone שלכם, משחקים בה קצת, וחוזקים לאפליקציה שדרכה קיבלתם משימה על מנת לקבל את הנק'.

עם הנקודות תוכלו לרכוש המון Gift Cards (הדבר משתנה בהתאם למדינה, אפליקציה, עם הזמן):
חלק מהאפליקציות מספקות כסף ל-Steam, ל-App Store, ל-Google Play, משחקי רשת, חברות התרמה, אבל רובן מספקות ל-Amazon ו-Paypal .

אז בכתבה אני שם דגש על Amazon, למי שלא מכיר, Amazon הוא אתר למכירה של מוצרים בסגנון של Ebay.
אבל רגע, Amazon לא מאפשר לנו הישראלים לרכוש מוצרים, מכיוון שהם אינם מבצעים משלוחים לישראל, אבל הטריק הוא, שהם אתם קונים משחקים ב-Amazon אתם תקבלו את הסיריאל שאיתו תורידו את המשחק.
*כדי לקנות משחקים דרך Amazon עליכם ליצור חשבון באתר שלהם ולהשתמש בכרטיס אשראי, ניתן גם להשתמש בויזה נטענת ריקה, אין חשש להשתמש באשראי כל עוד אתם שמים לב שאתם מנצלים את הכסף שחסכתם דרך האפליקציות עליהם אסביר בהמשך ולא משלמים עם האשראי.

בכתבה הבאה אני הולך להביא דוגמאות לכמה אפליקציות מובילות ועליהן אסביר קצת, בנוסף אביא דוגמאות לעוד כמה אפליקציות לחברים שמעוניינים לנסות את מזלם.

יש אנשים שקונים משחקים, תוכלו אולי לקנות בזכות המדריך את המשחקים BattleField 4 , Call Of Duty Ghosts , Batman Arkham Origins ועוד משחקים טובים ונחשקים

מצרכים-
סבלנות
Smart Phone
חשבון PayPal –למעוניינים בGift card של PayPal

*הערה חשובה-
מה יקרה אם אני רוצה להעביר את המשתמש ממכשיר למכשיר, אז לא אי אפשר, אפשר לנסות לבקש לבצע העברת נק' ממפתחי האפליקציה אך ברגע מעבר מכשיר לא יועברו הנק', למה?
בעת הפעלת חלק מהאפליקציות הן יבקשו להתקין פרופיל, מה שהפרופיל הזה עושה הוא משיג מידע על המכשיר כמו UDID, מספרים סידוריים, גירסאת מכשיר ועוד, אין מה לחשוש מחדירה לפרטיות.
מטרת הפרופיל היא לזהות אותכם במקרה ותחליטו לחזור לאפליקציה לאחר ביצוע Restore למכשיר.

*הערה נוספת-
צוות האתר, אינו אחראי בשום דרך על כל נזק שנגרם לכל מכשיר בו השתמשתם על מנת להרוויח כסף, בנוסף איננו אחראי על אובדן כסף, אי קבלת נקודות או כל תקלות במערכות של האפליקציות, לתמיכה בנושאים כאלו ואחרים פנו למפתחים של אותה אפליקציה.
צוות האתר מזהיר ומצהיר שאינו אחראי על קניה לא נכונה דרך Amazon, רכישה באמצעות אשראי אפשרית במידה ואין לכם מספיק כסף בחשבון.

אפליקציה ראשונה – AppTrailers :

אפליקציה המספקת כמות אדירה של סרטונים אותם מעלים אנשים אחרים, בנוסף טריילרים לסדרות, אפליקציות ועוד.
על חלק מהסרטונים, בעת צפייה תקבלו 5 נק'.
על על סרטון שתעלו ותקבלו like עליו תקבלו עד 5 נק'.
לפעמים טריילרים יכולים מביאים יותר מ50 נק'.
לפעמים ישנם מבצעים כמו- תורידו 5 אפליקציות לפי הטריילרים, תנסו ותנו חוות דעת, וקבלו 1000 נק'.
ניתן להמר על נק' בקנייה של כרטיסי גירוד ואולי להכפיל את הנק' שלכם (כל יום יש גירוד חינם).
בנוסף תוכלו לקבל נק' על כל חבר שתזמינו לאפליקציה.

פרסים-
1000 נק'- 1$
PayPal, Amazon, League of Legends, Xbox Live, PlayStation, google play, wii, Steam, EA Game card ועוד המון המון אפשרויות.

כדי לקבל יתרון על ההתחלה, השאירו בתגובות את שמכם באתר ה-FaceBook ואני אדאג לשלוח לכם הזמנה לאפליקציה כך שתוכלו לקבל נק' מתנה.

אפליקציה שניה – Surveys :

האפליקציה הבאה קצת שונה מהקודמת, כאן אתם לא צריכים לנסות אפליקציות אחרות, או לצפות במשהו, כאן אתם מקבלים שאלונים באנגלית, עליהן מומלץ לענות דיי בכנות (שלא יהיה חשד לרמאות) אחרי כמו שאלון תקבלו כסף, ברגע שתגיעו לכמות של 10$ באפליקציה, תוכלו לגבות את הכסף לחשבון הPayPal שלכם.
כאן לא תוכלו להזמין או להיות מוזמנים והדרך הזו דורשת סבלנות מכיוון שיוצרי האפליקציה מעלים סקר פעם בכמה זמן, דבר הגורם לכם דיי לאבד עיניין, אך זו היא השיטה שלהם, לגרום לכם לוותר.

אפליקציה שלישית – FreeAppParty :

אפליקציה זו היא בין המומלצות שלי מכיוון שהם ממשיכים לעלות אפליקציות, לפעמים מהנות, על בסיס יומי, כל אפליקציה תתן לכם בין 100 ל300 נק'.
בנוסף באפליקציה יש מחלקה שמעדכנת אותם באפליקציות שחינמיות לזמן מוגבל.
דרך נוספת לזכות בנק' באפליקציה היא להשתתף בהגרלה יומית, כניסה אחת חינם ליום או ניתן לשלם עבור עוד כרטיסים כדי להגדיל את הסיכויץ
באפליקציה זו ניתן  להזמין חברים ולהרוויח נק' וכך שעל הדרך גם הם ירוויחו,
למי שרוצה להרוויח על ההתחלה שישלח בתגובות למטה את כתובת האימייל שלו או Facebook ויציין את שם האפליקציה, ואני אדאג להזמינו.

אפליקיציה רביעית – App Casher :

זו היא אפליקצית דפדפן, על מנת להשיג אותה עליכם לגשת לדפדפן במכשיר הסלולרי שלכם ולחפש את הכתובת הבאה- www.appcasher.com ולאחר מכן תוכלו להוסיף אותה לדף הבית שלכם.
אפליקציה זו דיי דומה לקודמת, מורידים אפליקציות כדי לנסות ומקבלים נק'.
הפרסים הם Amazon, PayPal, AppStore .
גם באפליקציה זו ניתן לבצע הזמנה לחברים ולהיות מוזמנים, השאירו אימייל או שם Facebook ואדאג להזמינכם.

אפליקציה חמישית – AppDog :

אפליקציה זו זהה לאפליקציה הקודמת, נכנסים לקישור- www.appdog.com .
מנסים אפליקציות, מקבלים נק', וזוכים בפרסים.
הפרסים הם Amazon, PayPal, AppStore, Facebook Tokens .
באפליקציה זו לא ניתן להזמין חברים.

אפליקציה שישית – FreeMyApps :

אחת האפליקציות האהובות עלי.
האפליקציה גם היא מגיע דרך קישור- www.freemyapps.com .
כאן אין צורך בהמון נק' על מנת לזכות בכסף (אני עשיתי יותר מ100 דולר).
כל אפליקציה מביאה בין הכמות הנמוכה ביותר שהיא 50 ועד הכמות הכי גבוהה שאני נתקלתי 580 נק' בעוד שדולר באפליקציה זו עולה לכם 300 נק'.
הפרסים הם Amazon, club penguin, Skype, Xbox Live, FaceBook, GameStop, ועוד.
באפליקציה זו ניתן להזמין חברים:
על כל הזמנה אתם תקבלו 200 נק'.
על מנת לקבל הזמנה ולהנות מנק' אימייל או Facebook ואני אדאג להזמיכם.

אפליקציה שביעית ואחרונה – Bamboo :

אפליקציה זו דיי מעצבנת, מכיוון שאתם צוברים כסף, וכל אפליקציה או סרטון שתצפו בו יזכה אותכם ב0.01$ בלבד, מה שיגרום לתהליך זה להמשך שנים.
אך אפליקציה זו כוללת מערכת נחמדה של הזמנות, אתם מזמינים ומקבלים נקודות, ברגע שהמוזמן שלכם מזמין מישהו אתם מקבלים נקודות (שיטת הפירמידה).
במקרה שלי, אני מקבל כל יומיים 0.01$ (לדגומא היום 0.02$), איך עשיתי?
לאפליקציה היה איזה מבצע שכל מי שיפרסם סרטון ביוטיוב על האפליקציה יקבל 1$, כך עשיתי וכך קבלתי, אך מתוך הסרטון המון אנשים הכניסו את קוד ההזמנה שלי וכך אני נהנה מהמון הזמנות,
מומלץ לנסות.
פרסים- Facebook, Amazon, Itunes, Playstation, Xbox live, Steam ועוד'.
לחברי האתר המעוניינים להיות מוזמנים, השאירו לי אימייל שלכם ואני אזמין אותכם, תקבלו 0.25$.

רשימת אפליקציות נוספות שעובדות בדרך דומה לחברים שמעונינים לנסות עוד:

Points2Shop

RealPoints

AppNana

AppJoy

FeaturePoint

ועוד המון.

ב ה צ ל ח ה

[poll id="33"]

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה