Disgaea 6 logo
Disgaea 6 logo

Disgaea 6: Defiance of Destiny מגיע ל-Switch בקיץ 2021

הכותר החדש בסדרה יכיל אנימציות תלת מימדיות מלאות ומכניקות חדשות אשר לא היו עד היום

Disgaea 6: Defiance of Destiny יהיה הכותר הבא בסדרת התפקידים המטורפת של חברת Nippon Ichi Software. בדומה לכותרים הקודמים מצופה לנו רמות כוח מטורף, עשרות דמויות, אנימציות התקפה מוגזמות, וכמויות של נזק במיליונים. יחד עם זא, המשחק כן יכיל מספר שינויים מהותיים לסדרה אשר יהפכו אותו גם לידידותי יותר עבור שחקנים חדשים. חלק מהשינויים האלו כוללים אנימציות תלת מימדיות מלאות, בניגוד לדו מימדיות אשר ליוו את הסדרה עד היום, אפשרויות חדשות מבחינת עליית הרמות ובניית דמויות, ואפילו אפשרות להתחיל קרבות מההתחלה או לנהל אותם בצורה אוטומטית, דבר אשר יכול להקל את דרגת הקושי של המשחק.

סיפור המשחק ישים אותנו בתפקיד של זד, זומבי עוצמתי אשר הביס את כל מי שהוא התמודד איתו עד היום, כולם חוץ מאחד. אל ההרס הוא האחרון שנותר לו, אבל האם זד יוכל להביס יישות כל כך עוצמתית? Disgaea 6: Defiance of Destiny יגיע אקסקלוסיבית עבור ה-Switch בקיץ 2021, והחברה גם שיחררה טריילר ראשון עבור המשחק שמראה לנו את האנימציה החדשה.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה