מנכ"ל Disney בוב אייגר פורש מתפקידו

בוב אייגר, מנהל חברת Disney מזה 15 שנים יוחלף בתפקידו על ידי בוב צ'פק

בזמן שחברת Disney ידועה בעלייתה להצלחה מסחררת בשנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, רק בעשור האחרון ראינו את החברה של העכבר המצויר באמת הופכת לאימפריה עוצמתית בתחום המדיה תודות לרכישות של כותרי Marvel, "מלחמת הכוכבים" ואחת מהיריבות הגדולות שלה 20th Century Fox, וההשקה של שירות הצפייה הישירה Disney+.

מאחורי כל ההצלחה הזו, עומד בראש החברה מנכ"ל חברת Disney בוב אייגר, שהתחיל את תפקידו המנהלי בחברה בשנת 2005 והוביל כמובן להצלחה רבה. אבל נראה שאייגר סיים את עבודתו בחברת הענק, כעת שהחוזה שלו עומד לפוג בשנה הבאה, הוא הודיע שהוא עוזב את תפקידו לפני תום החוזה אבל יישאר בחברה בתור יושב ראש עד סיומו.

בכסא המנכ"ל יכנס לתפקיד ראש מחלקת הפארקים של החברה בוב צ'פק, מה שהופך אותו למנכ"ל השביעי של Disney. אייגר הגיב להכרזה:

עם ההשקה המצליחה של עסקי הישירות ללקוח של Disney והשילוב של 20th Century Fox יוצא לדרך, אני מאמין שזה הזמן הטוב ביותר לעבור למנכ"ל חדש.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

למרות שזה ללא ספק עצוב ויהווה פגיעה קשה במניות החברה, צ'פק הוא הבחירה ההגיונית ביותר בתור היורש של אייגר, בהתחשב בהצלחה שהראה בתפקידו עם האופן ששילב את כותרי Marvel ואת כותר "מלחמת הכוכבים" עם מתחם "קצה הגלקסיה" בתוך פארקי החברה. אבל ניהול מחלקת הפארקים וניהול חברת ענק כמו Disney זה שני דברים שונים לגמרי, בואו נקווה שיעמוד במשימה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה