רייצ'ל זגלר לוהקה בתור שלגיה בסרט הלייב אקשן החדש

רייצ'ל זגלר לוהקה בתור שלגיה בסרט הלייב אקשן החדש של Disney. לאחר מגוון חידושים לסרט האנימציה המפורסם הכוכבת הצעירה נכנסת לנעליים גדולות במיוחד.

רייצל זגלר סוללת את דרכה בתעשיית הקולנוע ומלבד שלגיה תגלם את מריה בחידוש של סטיבן שפילברג ל"סיפור הפרברים" שיעלה ב-10 לדצמבר מאוחר יותר השנה. מבין 30,000 מתמודדות נבחרה רייצ'ל וגם בשל כך Disney שמה עליה עין והבינה שהיא מתאימה לגלם את שלגיה, למרות שהיא רק בת 20 וחסרת ניסיון בתחום הקולנוע.

ההפקה תתחיל ב-2022 בבימויו של מארק ווב ("ספיידרמן המופלא", "חיבור פשוט") ובהפקתו של מארק פלאט ("כוח רעם"). בנוסף, הסרט המחודש יכיל שירים מקוריים שיהיו אחראים עליהם ג'סטין פול ובנג׳ פאסק ("לה לה לנד", "האמן הגדול מכולם").

בהסתמך על המידע הנוכחי, נראה שעלילת הסרט תהיה חופפת למקור מלבד השירים ותהיה דומה לעיבודים הקודמים של דיסני כגון: "אלאדין" ו"היפה והחיה". לעומת זאת, העיבודים הקודמים לשלגיה בהם "מראה מראה" ו"שלגיה והצייד" היו שונים מאוד מהמקור ובעלי רעיון יצירתי לאגדה הידועה.

שלגיה

עיבוד לייב אקשן של Disney הוא תמיד בשורה משמחת. הבחירה בשלגיה קשה יותר מכיוון שהוצב רף מסוים לאור העיבודים הקודמים וגם שלגיה היא המצליחה שבנסיכות המלכותיות ועיבוד לא הולם יאכזב הרבה לבבות. בקרוב יחשפו פרטים נוספים על יתר הליהוקים והעלילה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה