חברת Disney מוסיפה עוד מתקנים של Marvel לפארקים שלה

הגיע הזמן לתכנן את הנסיעה הבאה לפארקים של חברת Disney כי בשנתיים הקרובות מגיעים אלינו מתקנים חדשים של הנוקמים

אני לא חושב שישנו כותר אחד בבעלות של חברת Disney שמניב לחברת הענק יותר הכנסות מאשר כותר הקומיקס של Marvel, זה רק נהיה יותר ברור עם ההצלחה המסחררת של "הפנתר השחור" וההצלחה המצופה של סרט הענק "הנוקמים: מלחמת האינסוף", שיצא בעוד פחות משבועיים על מסך הקולנוע שלנו.

אז לא מפתיע ש-Disney ממשיכה להרוויח מכותר הקומיקס שבבעלותה עם צירוף של עוד אטרקציות עם גיבורי העל של Marvel בכל הפארקים שלה מסביב לעולם, דיסנילנד בקליפורניה, פריז והונג קונג.

חברת Marvel חשפה ש-Disney בשילוב עם Marvel Studios ו-Marvel Themed Entertainment תצרף אטרקציות חדשות לכל הפארקים של החברה בשנתיים הקרובות- בדיסנילנד בקליפורניה תהיה ארץ גיבורים חדשה בפארק עצמו של ספיידרמן והנוקמים והיא תוקם במקום ארץ "באג לייף", בפריס יצורף מתקן חדש בו מעריצים יצאו להרפתקה עם איירון-מן ושאר הנוקמים, יחד עם התוכניות לארץ Marvel Summer of Super Heroes שכבר בפיתוח, והונג קונג תקבל מתקן חדש המבוסס על אנטמן והצרעה, עם עוד מתקנים מתוכננים עבור הפארק באסיה.

בתור מישהו שחווה את הפארקים האלו בעצמו בצעירותו ובבגרותו, אני חלוק בדעתי- מצד אחד, אני מבין את הרצון לעדכן את הפארקים כל הזמן ולנצל את הפופולריות של Marvel כדי למשוך עוד ילדים ומבוגרים כאחד להנות. אבל מצד שני, אני מפחד לראות את כל המתקנים של היום מבוססים על מסך תלת מימד ואפקטים זולים. אבל בהתחשב שזה Disney ו-Marvel, אני מניח שאפשר לצפות רק לאיכות ולחוויה הכי מושקעת שאפשר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה