וין דיזל יככב בסרט קומיקס חדש בשם Bloodshot

חברת Sony תפיק סרט חדש המבוסס על הקומיקס של חברת Valiant בשם Bloodshot ווין דיזל יגלם את הדמות הראשית

כמה שאנשים נוטים להתרכז בעיקר בקומיקסים של Marvel ו-DC בתור המקור העיקרי לסרטי ז'אנר הקומיקס, ישנם לא מעט כותרי קומיקס מצוינים מחברות אחרות בשוק כמו Dark Horse ו-Valiant. אחד מהם זה Bloodshot, שכעת עושה את דרכו אל המסך הגדול מטעם חברת Sony וכוכב סדרת סרטי "מהיר ועצבני" ו"רידיק", וין דיזל, יגלם את גיבור הסרט.

Bloodshot הוא קומיקס משנת 1992 שעוקב אחרי חייל לשעבר ששולב עם ננוטכנולוגיה כדי לקבל את היכולת להתחדש ולשנות צורה. אחרי שנמחק לו הזכרון מספר פעמים, הוא יוצא לגלות את הזהות האמיתית שלו ובו בזמן מחפש נקמה על האנשים שהפכו אותו לנשק.

לפי דיווח חדש, וין דיזל סגר על חוזה עם חברת Sony לככב בסרט הקומיקס, עם דייב וילסון בתור הבמאי ואריק הייסרר (המפגש) יכתוב את התסריט. בנוסף, הסרט מתוכנן להיות הראשון מתוך יקום סינמטי של כותרים של חברת Valiant, ביניהם Harbinger, קומיקס על קבוצת מנודים עם כוחות על, ו-Sony מתכננת על סרט משותף של Bloodshot ו-Harbinger.

וין דיזל בנוי בשביל תפקידים כאלו- הוא הראה לנו את יכולות האקשן שלו עשרות פעמים, בעיקר בתור כוכב סרטי "רידיק". אבל הוא גם כבר משולב בז'אנר הקומיקס בתור גרוט משומרי הגלקסיה.

זה יהיה נהדר אם Sony באמת תצליח להביא עוד קומיקסים מצליחים של Valiant למסך הגדול, אבל הייתי רוצה לראות את החברה מתרכזת ב-Bloodshot קודם כסרט בודד מאשר להתחיל כבר להתכונן ליקום משותף כמו הכשלון הקולנועי של Universal.

טרום ההפקה תתחיל ביולי הקרוב, אבל נכון לעכשיו אין תאריך יציאה מתוכנן לסרט הקומיקס.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה