נחשף שם שירות הסטרימינג החדש של Disney

כולם עושים נטפליקס: אחרי ש-DC הוציאה שירות סטרימינג בלעדי לתכנים שלה, הגיע תור אמפריית העכבר Disney לעשות אותו הדבר.

שירותי ההזרמה וצפייה ברשת תופסים תאוצה בשנים האחרונות, ואחרי ההשקה של שירות DC Universe, וההכרזה של Warner Brothers על השקת שירות סטרימינג משלה, גם בחברת Disney לא נשארים אדישים ומכריזים על שם שירות הסטרימינג העצמאי שלהם.

אחרי שמועות על כוונת Disney לקנות את שירות הסטרימינג הגדול והמצליח בעולם- Netflix, שלא הבשילו לכדי עסקה, חברת Disney חשפה כי תוציא גם היא שירות סטרימינג אקסקלוסיבי עבור כל התכנים הנוצרים תחת המטרייה של החברה, וכל החברות מייצרות התוכן שתחת בעלות מותג הענק.

מנכ”ל חברת Disney בוב אייגר (Bob Iger) חשף אתמול באופן רשמי את שם שירות הסטרימינג של החברה, שייקרא Disney plus (דיסני פלוס/ Disney+).
המידע נחשף במהלך שידור קולי חי בו דיבר על השנה הפיננסית והרבעון האחרון שעבר על אמפריית הענק.

בתקופה האחרונה Disney דאגה לעדכן את כולנו בכוונתה ליצור שירות סטרימינג עצמאי בכך שלאט לאט התחילה להוריד את תכניה משירות Netflix.
מעבר למותג המוכר של Disney עצמ הכולל את הדמויות המצוירות שמופיעות בילדות של כולנו כמו מיקי מאוס, חברת Disney היא הבעלים של כמה חברות גדולות עם הרבה תוכן שעתיד להיכנס לשירות החדש.

בין החברות הבולטות ביותר שבבעלות Disney ניתן למצוא את:

  • Marvel Studios: האולפנים מאחורי היקום הסינמטי החזק ביותר בימים אלו, הכולל בתוכו דמויות כמו איירון מן, קפטן אמריקה, הפנתר השחור ועוד רבים וטובים.
  • LucasFilms: החברה מאחורי המותג האלמותי “מלחמת הכוכבים” (Star wars)
  • Pixar : חברת האנימציה שעומדת מאחורי שוברי קופות כמו “צעצוע של סיפור”, “קוקו”, “משפחת סופר על”, “הקול בראש” ועוד…
  •  20th Century Fox: עסקת הענק שבה דיסני רכשה את אולפני הענק תפסה כותרות בשנה האחרונה, ותכנס לתוקפה באופן רשמי בתחילת שנת 2019, וכל תכניה יעלו ככל הנראה גם הם לשירות, בינהם גם סרטי האקס-מן.

יחד עם ההכרזה הרשמית על שם השירות החדש, נפתח רשמית אתר ההרשמה לשירות Disney plus ונחשף הלוגו החדש של השירות:

עוד לא ידוע אם כל תכניה של החברה יהיו זמינים לצפייה בשירות החדש, מאחר וכמו שניתן לראות בתמונה, הלוגו של 20th Century Fox נעדר מההכרזה, אולי עקב העובדה שהאולפנים כרגע חוקית עוד לא שייכים ל-Disney, אלא יהיו שייכים רק החל מ-01.01.2019.

נראה כי למרות העובדה שבקרוב Disney ו- Netflix יתחרו ביניהן בשוק הסטרימינג, התוכניות של Marvel שמופקות על ידי ענקית הסטרימינג, דרדוויל וג’סיקה ג’ונס, ימשיכו להתקיים בשירות Netflix ולא יעברו לשירות Disney החדש.

כרגע עוד לא ידוע באילו מדינות יושק השירות, אך ניתן לשער, על פי ניסיון העבר, כי בוודאי יושק בהתחלה בארצות הברית ולאחר מכן ישוחרר בשלבים לשאר העולם, בהתאם לביקוש.
כמו כן, עוד לא הוכרז תאריך רשמי להשקת השירות אך ההשערות אומרות כי יעלה בסוף 2019.
אנחנו נדאג להשאיר אתכם מעודכנים על כל עדכון בנוגע לשירות החדש ככל שיתקרב המועד.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה