דרגון בול סופר – קטעים חדשים מהקרב עם ברולי

טריילר חדש של הסרט "דרגון בול סופר: ברולי" מציג קרב ענק בין גוקו ווג'יטה נגד הסופר סאיין האגדי ברולי.

הסרט ימשיך את מותג ה"דרגון בול סופר" לאחר 131 פרקים של הסדרה שהסתיימה במרץ השנה. זהו הסרט ה-20 במספר בסדרת דרגון בול, העוקב אחר האירועים בסיום הסדרה. יוצר דרגון בול, אקירה טוריאמה, מפקח על פיתוח הסרט – שיציג לנו מבט נוסף על היסטוריית הגזע הסאייני ועיצוב חדש לסאייני הבלתי מנוצח, ברולי.

בטריילר החדש אנו מקבלים קרב עוצר נשימה בין ברולי לגוקו ווג'יטה, הנחושים בדעתם לעצור אותו, ומשתמשים בצורה הכחולה והחזקה ביותר שלהם. אנו גם עדים לווג'יטה שהופך ל-Super Saiyan God בפעם הראשונה, בעוד שכוחותיו של ברולי חזקים הרבה יותר מבעבר; גם דמויות מפתח חשובות יופיעו בסרט כגון בירוס, פיקולו, ופריזה.

זוהי הופעתו הרביעית של ברולי בסרטי דרגון בול, והוא הדמות היחידה בסדרה ששירתה כנבל ביותר משני סרטים. כמו כן, זו הופעתו הרשמית הראשונה כחלק מהעלילה, כך שהופעותיו הקודמות נגד לוחמי ה-Z טכנית לא התרחשו כלל.

הסרט המצופה יצא לאקרנים ב-16 בינואר 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה