סדרת הסרטים Divergent עוברת לטלוויזיה ולא עם כל השחקנים

סדרת Divergent עוברת מהמסך הגדול למסך הקטן וככל הנראה שחקני הסדרה לא יסכימו למעבר.

סדרת הסרטים המבוססת על ספרי Divergent מאת ורוניקה רות’, רצה מהשנים 2014-2016 והוותה כשלון מסחרי עבור חברת Lionsgate, בנוסף נקטלה על ידי מבקרים, הצופה הממוצע וחובבי הספרים, רבים אפילו השוו את הסדרה לחיקוי זול של משחקי הרעב והעניין בסדרה ירד עם כל סרט חדש.

סטטוס סדרת הסרטים הוא מה שהביא להחלטה להורדת הפקת הסרט הרביעי והאחרון בכותר מהפקה קולנועית להפקה טלוויזיונית ולפי מספר דיווחים מצד השחקנים או אפילו חוסר דיווחים, יש ספק שמישהו מהם שמח מהמהלך. Shailene Woddley, כוכבת הסדרה, אפילו הצהירה שהיא איננה מעוניינת באדפטציה טלוויזיונית לסדרת הספרים ורק אחרי זמן מה חזרה בעצמה בטענה שהתכוונה לסדרת טלוויזיה ולא סרט טלוויזיה.

עד כה שאר השחקנים של הסדרה שתקו בעניין הירידה באיכות וגודל ההפקה של הסרט הרביעי, אבל השחקן Theo James, שמשחק את Four (לא מהסרט I Am Number Four), בן זוגה של Shailene, אמר שרוב הצוות רוב הסיכויים יוותר על הסרט הטלוויזיוני.

אני חושב שחבל שלא נוכל לסיים את הסיפור, אבל אני חושב שזה מתפתח למקום בו השחקנים שהיו איתנו בשלושת הסרטים רוב הסיכויים לא יהיו בדבר שאליו הסדרה תתפתח בעתיד.

מקור.

אם מה ש-Theo James אמר נכון, צופי סדרת הסרטים לא יקבלו את הסיום לו הם צמאים. עם הפקה מופחתת בתקציב, שחקנים מוחלפים וחוסר אמון בסדרה, נראה כי Divergent הולך להעלם לשיכחה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *