ג'ון וויק

הסרט החמישי בסדרת ג'ון וויק אושר ויצולם יחד עם הסרט הרביעי

לנוכח עיכובו של הסרט הרביעי בסדרה כתוצאה מנגיף הקורונה בכורת הסרט שתוכננה ל-2021 מתעכבת ל-2022 ובהתאם לכך Lionsgate הצהירה בפגישת הרווחים האחרונה שלהם על הסרט החמישי והרעיון לצלם אותו עם הסרט הרביעי. מנכ"ל החברה ג׳ון פלטהיימר אמר:

אנו עסוקים בהכנת תסריטים לשני הפרקים הבאים של זיכיון הפעולה של ג'ון וויק כאשר ג'ון וויק 4 אמור להשתחרר בתיאטראות בסוף השבוע של יום הזיכרון 2022. אנו מקווים לצלם את ג'ון וויק 4 ו -5 גב אל גב כאשר קיאנו יהיה זמין בתחילת השנה הבאה.

מכאן שהסרט הרביעי והחמישי ישוחררו בתחילת השנה הבאה ושההפקה מתאימה את עצמה ללוח הזמן של כוכב סדרת הסרטים קיאנו ריבס שצריך להשלים את הצילומים שלו ל"מטריקס 4" שהייתה בהשהיה לאור התפשטות הקורונה. בשל העובדה ש"ג'ון וויק" נחלה הצלחה כה גדולה בכל סרט המשך מאז שחרור הסרט הראשון בסדרה ב-2014, Lionsgate נאחזת בזיכיון המצליח והמבוסס שלה והחליטה לפתח סרט חמישי על אף שהסרט הרביעי לא שוחרר ושלשני הסרטים לא נקבעו תאריכי יציאה.

הבמאי צ'אד סטהלסקי אף חשף שיש לו רעיונות לסרטי המשך נוספים בסדרה. בנוסף, הרעיון לצלם את שני הסרטים גב אל גב אינו בעייתי מכיוון שאין קפיצת זמן בין הסרטים ולכן כל עוד הסרט הרביעי לא יוביל לפגיעה בהצלחת הסדרה הרעיון לצלם את הסרט הרביעי והחמישי גב אל גב חכם אסטרטגית.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה