“דוקטור הו”: טריילר לעונה 11 מציג את ג’ודי ויטאקר בפעולה

הטריילר הרשמי לעונה החדשה של הסדרה האגדתית- “דוקטור הו” הגיע וההתרגשות של הקהל המסור לא נגמרת.

כוכבת “ברודצ’רץ'” ג’ודי ויאטקר ביחד עם כריס צ’ינבול תוביל את העונה ה-11 של סדרת המופת “דוקטור הו”, שבה היא תשחק את ההתגלמות החדשה של הדוקטור. מעריצים מסורים של הסדרה שחיכו זמן רב לראות את השינוי הסטייליסטי שעליו דיברו הרבה בחודשים האחרונים, מקבלים עכשיו רמזים חדשים לגבי הכיוון.

ספיישל חג המולד של הסדרה בשנת 2017 הראה איך הדוקטור של פיטר קלדי משנה את צורתו, והפעם בפעם הראשונה שליט הזמן יהיה שליטת הזמן. הטריילר הראשון לעונה ה-11 גילה שהודקטור של ויטאקר תשתף שלושה עוזרים, שישוחקו על ידי ברדלי וולש, טוסין קול ומנדיפ גיל. הטריילר הראה איך ויטאקר שוברת את תקרת הזכוכית בכך שהיא אישה המשחקת תפקיד זכרי. הקרנת הבכורה הנקראת “האישה שנפלה לכדור הארץ”, מראה איפה הסיפור כנראה יתחיל.

הטריילר שוחרר בערוצים הרשמיים ביוטיוב ובטוויטר מוקדם בבוקר. ואפשר לראות את ויטאקר אומרת: “אני הדוקטור, וכשאנשים צריכים עזרה, אני אף פעם לא אומרת לא”.

הדוקטור ושותפיה נראים במרדף, שנראה אבל הרבה יותר מלא פיצוצים-שמחים ואסתטיקה שלא מתאימה במיוחד לסדרה. ה-“טרדיס” שהתאדה בסוף העונה הקודמת, עדיין לא הופיע בטריילרים.
הטריילר משאיר מקום רב לספקולציות לגבי ההמשך מהעונות הקודמות. נראה שרוב האקשן מתמקם בעולמות חוצניים, למרות שגם נראה שהדוקטור מתהלכת ברחובות לונדון עם שותפיה בדיוק כמו שעשו מאט סמית’ וקלדי כאשר נחתו מהחלל אחרי השינוי שלהם. אין עדיין סימנים לדליקים, סייברמנים או מלאכים בוכים. למרות זאת, כשקול הסתכל מתחת למיטתו, הוא הבחין למשהו שדומה ל-“השקט” מתקופת סמית’. אבל עם האפקטים החדשים, וההרגשה הנשארת של הסדרה, נראה שלעונה 11 של “דוקטור הו” יש פוטנציאל להביא לנו את מה שאנחנו אוהבים עם תוספות שבתקווה יעזרו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה