הרפתקות חדשות ואויבים ישנים בטריילר חדש של דוקטור הו

דוקטור הו חוזר בעונה חדשה בחודש הבא וקיבלנו טריילר חדש שמראה לנו איזו הרפתקה מטורפת מצפה לנו.

בעקבות ההודעה שהעונה הקרובה של "דוקטור הו" הולכת להיות האחרונה של פיטר קפלדי האהוב, הרבה מעריצים שכחו שאנחנו מקבלים עונה חדשה עם בת ליווי חדשה עבור הדוקטור ולמרות עזיבתו של הדוקטור אחרי פרק הספיישל של חג המולד בשנה הקרובה, נראה שמצפה לנו עונה מלאה בהרפתקות, מתח וכיף.

אחרי שבטריילר הראשון של העונה החדשה אנחנו מכירים את בת הליווי החדשה של הדוקטור, ביל פוטס (אותה משחקת פרל מקי), ה-BBC שחררו טריילר שני בו אנחנו רואים את חזרתה של מיסי (מישל גומז) ואת חזרתם של ה-Mondasian Cybermen.

הטריילר הוא אחד הטובים שקיבלנו עד כה מהסדרה כולה, לא רק כל חלק מהעונה החדשה נראה מעניין וחדש (למרות חזרתם של אויבים ישנים) אבל הכימיה בין הדוקטור ובת הליווי החדשה שלו פשוט נהדרת- הוא נראה כל כך משכיל ונחוש והיא כל כך נרגשת מכל דבר והומוריסטית. זה נהדר לראות את קפלדי בגישה כל כך טובה בעונה האחרונה שלו בתור הדוקטור האייקוני.

למרות וזו הפעם האחרונה שנראה את קפלדי בתור הדוקטור והעונה בעצם מהווה סוג של סיום, זה לא מרגיש כלל כמו סיום אלא כהתחלה חדשה ומרעננת לסדרה שרצה כבר עשרות שנים, העונה החדשה הולכת להיות כיפית כשתתחיל ב-15 באפריל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה