דוקטור הו קיבלה טריילר לעונה 12 שחושף עיצוב חדש לסייברמן

BBC שחררה טריילר לפרקים האחרונים בעונה 12 של “דוקטור הו”, בו אנחנו מקבלים הצצה אל העיצוב החדש של הסייברמן.

כבר בטריילרים לעונה ה-12 של סדרת המד”ב של ה-BBC, לפני שהחלה, קיבלנו רמזים שהסייברמן יגיעו העונה. אך לעומת זאת מעריצי הסדרה לא ציפו לטוויסט שקיבלו כשראו את הדוקטור החדשה, ואת חזרתו של קפטן ג’ק הרקנס. זו הייתה עונה מלאה באקשן לדוקטור אותו מגלמת ג’ודי ויטאקר, אך נראה שעם הגעתם של הסייברמן, הצרות שלה רק התחילו.

הסייברמן הופיעו לראשונה בשנת 1966, והעיצוב המקורי שלהם שיקף את העידן בו הם נוצרו. כמו רבים מהחייזרים המקוריים ב”דוקטור הו”, מפאת כמותם הסייברמן היו רק שחקנים בתלבושות רובוט זולות. הם חזרו כעבור כמה שנים עם מראה מעודכן (ומקור חדש), טרנד שימשיך עם כל הופעה חדשה שלהם בסדרה. בפעם האחרונה שהופיעו, בשנת 2017, הסייברמן עוצבו במכוון כמו העיצוב של 1966. הם גרמו למותו של הדוקטור ה-12 (פיטר קפלדי), ולא נראו מאז.

טריילר חדש לפרקים שנותרו בעונה 12, שיצא ביוטיוב, חושף את ההצצה הראשונה לסייברמן הבודד – עיצוב חלוד וחבוט. בהתחלה ניתן לראות את הסייברמן עובר דרך פיצוץ, אך קשה לקבל מבט טוב על התחפושת דרך כל העשן. למרבה המזל, הטריילר חותך לקלוז-אפ של המסכה במלוא הדרה החלוד:

העיצוב הנוכחי של סייברמן לא שונה כל כך מהעיצוב שקיבל ב-2013. בעבר, חזרתם של הסייברמן הגיעה גם עם כמה יכולות נוספות, יכול להיות שגם הפעם זה המקרה ולסייברמן הבודד יהיו כוחות ייחודיים שהופכים אותו לאיום קטלני עוד יותר. עם או בלי יכולות חדשות ומטרידות, הסייברמן הבודד נראה כמו אויב חזק ולמעריצי הסדרה עומדים לקבל כמה פרקים עמוסים באקשן והפתעות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *