במאי הסרט "דוני דארקו" רוצה לעשות סרט המשך

ריצ'רד קלי, הבמאי מאחורי "דוני דארקו", רוצה לעשות סרט המשך.

בשנת 2001, הבמאי/כותב ריצ'רד קלי שיחרר את אחד הסרטים הכי נחשבים ויצירתיים בהיסטוריית הקולנוע, "דוני דארקו", הסרט התחיל את קריירת הקולנוע של הכוכב ג'ייק ג'ילינהול בתור דוני, צעיר בעל הפרעה פסיכולוגית שמגלה שאולי נועד למטרה מסוימת ויכול להיות שהוא לא מטורף כמו שכולם חושבים.

הסרט בעל אחת העלילות הכי יצירתיות שיש, כשהסרט יצא בקולנוע, הרבה אנשים לא ידעו למה להאמין ולפעמים מה קורה, אבל עם יציאת המהדורה הביתית נוספו קטעי טקסט קצרים שעוזרים בהבנת העלילה ואפשרו לקהל רחב יותר להחשף לסרט המדהים.

הסרט בסופו של דבר קיבל סרט המשך שיצא ישירות ל-DVD בשם S. Darko אבל לא היה לו הרבה במשותף לסרט המקורי, קלי לא ביים את הסרט הזה, הסרט ספג ביקורות קשות ונשכח. כעת, הבמאי רוצה לעשות את המשימה בעצמו ומאמין כי יש אפשרות לעשות סרט המשך שיכבוש את המעריצים כמו שהסרט הראשון הצליח.

אני חושב שיש משהו הרבה יותר גדול ושאפתני שאפשר לעשות ביקום של "דוני דרקו". זה יקום גדול ועשיר ואני חושב שיש עוד זמן להגיע לזה. אני רוצה לוודא שיש לנו את התקציב לעשות את זה כמו שצריך ולא לסכן כלום. סיפור נוסף בעולם הזה זקוק למשאבים ואנחנו צריכים שזה יהיה מוכן. אני צריך להוציא קודם את הסרט הבא שלי ואז אנחנו צריכים לחזור ולהסתכל על הרעיון הזה.

המשך ראיון בלינק הבא.

ההחלטה לעשות סרט המשך ליצירת מופת שהכנת לפני יותר מ-15 שנים, זה בהחלט החלטה נועזת, אך בעיני הינה החלטה שגויה. "דוני דארקו" הוא סרט ייחודי בפני עצמו ויש הרבה אהבה כלפיו, יחד עם זאת שהסרט מאוד ייחודי, עם דמות ראשית מאוד אהובה וסוף סגור, והפוטנציאל לסרט המשך פשוט מת.

הסרט באמת אחד הסרטים הכי טובים שראיתי ואני ממליץ לכולם לראות אותו אבל אני נמנע נמרצות מהפקה של סרט המשך, אפילו שהבמאי המקורי רוצה בכך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה