הצצה ראשונה ל-Doom Patrol של DC Universe

Doom Patrol, סדרת הקומיקס המצופה של DC Universe מקבלת סוף סוף טריילר קצר ראשון ותאריך פרק הבכורה.

ההתחלה של שירות הצפייה של DC בשם DC Universe לא הייתה כל כך מוצלחת- למרות הכרזות של סדרות נהדרות, כמו Swamp Thing ו-Doom Patrol, הסדרה שנחשבת כרגע סדרת הדגל של השירות היא "הטיטאנים", שספגה לא מעט ביקורות מאז פרק הבכורה שלה וכבר עוררה לא מעט ספק במספר מעריצים של Detective Comics.

את ספקות אלו, ככל הנראה, תנסה חברת DC להעלים עם עיבוד הלייב-אקשן הראשון לצוות גיבורי העל Doom Patrol, שמקבל הצצה ראשונה לקראת החגים ותאריך בכורה רשמי. מוזמנים לראות ולהתרשם בעצמכם:

צופים של סדרת "הטיטאנים" זכו כבר להצצה הראשונה שלהם לסדרת הקומיקס החדשה, אבל הם לא זכו לראות עדיין את סייבורג וקרייזי ג'יין, צמד הצעירים של הקבוצה, אולי זה בגלל שהם לרוב לא הדמויות שהכי מיוחסות לצוות גיבורי העל הותיק של DC או שזה אולי בגלל שהתלבושות שלהם מרגישות הכי לא מושקעות- זה רק אני או שהחלק הרובוטי של סייבורג אפילו לא תואם למבנה הראש של השחקן?

בכל מקרה, ההצצה נותנת לנו חשיפה לדינמיקה החמודה של הצוות ולטון הקליל שבאופן ברור יהיה בסדרה, שמנוגד לטון הרציני של "הטיטאנים".

יחד עם ההצצה, קיבלנו ליין של רטרו פוסטרים של גיבורי הסדרה והשחקנים שמאחורי המסכה:

גם לפי ההצצה והפוסטרים, נראה שהסדרה הולכת לאמץ את האווירה ואת התקופה שבו היא מתרחשת. אין לי ציפיות גבוהות מהסדרה, אבל אני לפחות שמח לקבל משהו קצת יוצא דופן וה-Doom Patrol תמיד היו יוצאי דופן.

הסדרה תתחיל ב-15 בפברואר בשירות הצפייה הישירה DC Universe (וככל הנראה בעתיד ב-Netflix).

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה