בוורלי הילס 90210 – הסדרה האייקונית חוזרת בגרסה מחודשת

קלאסיקת הניינטיז "בוורלי הילס 90210" מתוכננת לחזור בגרסה מחודשת עם הצוות המקורי.

גרסה מחודשת של הסדרה הפופולרית "בוורלי הילס 90210" בתכנון, עם רוב צוות השחקנים המקורי שיחזרו לתפקידיהם האייקוניים. הסדרה המקורית, שרצה מאז 1990 עד 2000 ועיצבה דור שלם, שודרה בחסות רשת FOX שהוקמה באמצע שנות ה-80.

FOX, שהייתה רשת צעירה יחסית לעומת מתחרותיה (CBS, NBC, ABC) ולא צפו לה עתיד מזהיר במיוחד – הוכיחה אחרת כשסיפקה קשת רחבה של להיטים, הכוללת את "נשואים פלוס", "משפחת סימפסון" וכמובן "בוורלי הילס 90210" שעזרו לייצב את מעמדה כרשת חזקה ויציבה בתרבות הפופ והנוער.

הסדרה נוצרה ע"י דארן סטאר והופקה ע"י הגאון הטלוויזיוני אהרון ספלינג (שבתו טורי ספלינג אף כיכבה בסדרה בתור דונה). הסדרה הושקה באוקטובר 1990 ורצה במשך 10 עונות. במקור, הסדרה נועדה להתמקד באח והאחות ברנדון וברנדה וולש (ג'ייסון פריסטלי ושאנון דוהרטי). הזוג האהוב בסדרה היה ללא ספק דילן וברנדה – אך ככל הנראה לוק פרי המגלם את דילן ושאנון שמגלמת את ברנדה לא יחזרו לסדרה.

אמנם ישנה אפשרות למגעים עם השחקן לוק פרי (שכרגע מככב בסדרה "ריברדייל" של רשת CW) בקשר לחזרה לסדרה,  גם אם זמנית ולא באופן קבוע, עם שאנון דוהרטי הסיכויים מאוד קלושים; שאנון פרשה מהסדרה המקורית ב-1994 עקב שמועות על חיכוכים בינה ובין צוות הסדרה והשחקנים. היא לא חזרה אף לפרק הסופי בסדרה בשנת 2000, שהחזיר אליו הרבה דמויות מקוריות. למרות זאת, היא כן גילמה שוב את ברנדה בחידוש 90210, גם של CW, שהתקיים באותו היקום כמו הסדרה המקורית.

נשמח לספק פרטים נוספים בהמשך לגבי התקדמות ההפקה של החידוש.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek Chick@. הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה