"דורה והעיר האבודה" מקבל טריילר ראשון

סרט הלייב אקשן, "דורה והעיר האבודה" מקבל טריילר ראשון בכיכובה של איזבלה מונר.

את דורה הכרנו לראשונה בשנת 2000 בסדרה המצוירת "מגלים עם דורה". הסדרה ללימוד ספרדית במקור, שודרה עד 2015 ובדרך הולידה שתי סדרות בת, "רוץ דייגו רוץ" ו"דורה וחברים: בעיר הגדולה". לאחר ההצלחה שהסדרה קיבלה בכל רחבי העולם, חברת Paramount לקחה יוזמה והביאה את דורה אל המסך הגדול עם סרט לייב אקשן, הרפתקאות לכל המשפחה.

אל נעליה של דורה נכנסה הכוכבת העולה איזבלה מונור, את הוריה משחקים אווה לונגוריה ומייקל פנה ואת דייגו משחק אוחניו דרבז. הסרט "דורה והעיר האבודה" בוים על ידי ג'ימס בובין, אותו במאי שעבד על סרטי החבובות החדשים ו"אליס מבעד למראה". כותבי התסריט מתיו רובינסון וניקולאס סטולר גם עבדו בעבר על סרטים מוכרים כמו "חסידודס" ו"שכנים".

לקראת יציאת הסרט Paramount ופורום פילם שחררו טריילר ותקציר:

דורה בילתה את רוב חייה בחקירת וגילוי הג'ונגל יחד עם הוריה. אך כל זה לא הכין אותה להרפתקה המסוכנת ביותר עבורה- בית הספר התיכון. בהיותה תמיד חוקרת, דורה מוצאת את עצמה מהר מאוד מובילה חבורה שלמה: הקוף בוטס חברה הטוב, דייגו בן דודה, תושב ג'ונגל מסתורי וכמה בני נוער להרפתקה מסחררת להציל את הוריה ןלפתור את המסתורין שמאחורי עיר הזהב האבודה.

כוכבת הסרט, איזבלה מונור רק בת 17 אך כבר הספיקה לקבל פרס בחירת הנוער ב-2017  על תפקידה בסרט "רובוטריקים: האביר האחרון". בנוסף, היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה, Stopping Time, בשנת 2015 והוציאה את השיר "I’ll Stay" לאחר ששיחקה את ליזי בסרט "כמעט משפחה". היא גם שיחקה ודיבבה בסרטים "סיקאריו: הנקמה", "שודדי הפיצוחים 2" ו"חטיבת הביניים: השנים הגרועות של חיי". בשנים האחרונות, איזבלה מונר הפכה לאחת השחקניות הצעירות המבטיחות של הוליווד. אחרי ש"דורה והעיר האבודה" יצא לקולנוע אנחנו נזכה לראות אותה בפעולה, נכנסת אל נעליה של החוקרת הצעירה.

"דורה והעיר האבודה" יצא אל בתי הקולנוע ב-8 באוגוסט 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה