הסאינים המקוריים הגיעו – סיקור לדמויות ההרחבה של Dragon Ball FighterZ

ברולי ובארדוק הגיעו סוף סוף למשחק המכות Dragon Ball FighterZ והם ללא ספק השאירו עלי רושם

אחרי שלא הפסקתי לחרוש על משחק המכות החדש Dragon Ball FighterZ של כותר “דרגון בול” מבית Bandai Namco, לשימחתי הרבה הגיעו עוד שני לוחמים אגדיים לזירת הקרבות של המשחק, ברולי, הסופר סאיה האגדי ובארדוק, הסאיה שהתנגד לפריזה ואביו של גוקו (לכאורה).

ברולי – Broly

כששמעתי שברולי יהיה אחד הלוחמים החדשים של Dragon Ball FighterZ, לא יכולתי לחכות לשחק בתור הסופר סאיה האגדי וידעתי שהוא יהיה אחד הלוחמים העוצמתיים של המשחק.

כמו שאנרואיד 16 נחשב עבור רבים בתור זנגיף (מסדרת סטריט פייטר) של Dragon Ball FighterZ בגלל המכות המסיביות שלו וההטלות שהוא מבצע, אז ברולי הוא כמו הענק הירוק מ-Marvel vs Capcom, זאת אומרת הוא לא ממש מהיר אבל ההתקפות שלו עוצמתיות וקשה לגרום לו הרבה נזק (הוא אפילו מסתער לכיוון האויב עם התקפת גל ירוקה). בנוסף, רוב המהלכים שלו כוללים שריון, מה שאומר שאפילו אם תכו אותו, הוא עדיין יצליח לסיים את המהלך שלו.

אחד המהלכים החזקים של ברולי הוא יצירה של מגן ירוק שמסוגל לחסום את כל סוגי היריות של היריב. בשונה מאנרואיד 18 הוא לא מסוגל לספוג את אותן היריות למד האנרגיה שלו, אבל זה עדיין אחלה מחסום נגד יריות היריב.

הירייה של ברולי היא כדור אנרגיה ירוקה ועוצמתית, יכולת הפגיעה שלה די גרועה אבל היא נראת מגניבה וגורמת ללא מעט נזק. כך גם הסופר שלו שיורה כדור אנרגיה לעבר היריב, אבל הבעיה העיקרית זה שזה מהלך שלא ממש נוח לשלב עם רצף מכות כך שצריך ממש לתזמן את זה טוב.

מה שכן משתלב נהדר עם רצף מכות, בעיקר באוויר, זה המיוחד של ברולי בו הוא משגר כדור אנרגיה עוצמתי על היריב שמפיל אותו לכיוון האדמה. ההתקפה גורמת כמות נזק מטורפת אם מתזמנים אותה נכון עם רצף מכות והיא פשוט נראת מגניבה.

ברולי הוא לוחם די עוצמתי, אבל הוא איכשהו מרגיש נחות משאר הלוחמים בעיקר בגלל ההתקפות האיטיות שלו והעובדה שהוא כל כך גבוה שאתם רוב הפעמים תפספסו את היריב שלכם אם הוא נמוך כמו גוהן הצעיר או גוטנקס.

בארדוק – Bardock

ברולי אולי איטי ועוצמתי, אבל בארדוק הוא אחד הלוחמים המהירים של המשחק עכשיו, בדומה ליאמצ’ה. הרבה מההתקפות שלו נוטות למעלה כמו טורנדו אש או בעיטות מסובבות למעלה, כך גם הסופר מהלך שלו, אבל לפחות לפני שהוא מבצע אותו הוא מרביץ לאויב כמה פעמים ומעיף אותו לנקודה שבא אתם יורים. החלק הכי טוב בסופר מהלך זה שאנחנו זוכים לראות את בארדוק הופך להיות סופר סאיה.

כמו כל התרגילים המיוחדים של שאר דמויות המשחק שנוצרו בהשראה מסדרת האנימה, הסופר הרגיל של בארדוק זהה לזה שהיה לו כשהוא מת לידיו של פריזה, כדור אנרגיה מהיר ודי חלש. מה שמראה את החולשה העיקרית של הדמות, הוא לא מסוגל להפציץ את כל המסך במתקפות חזקות. אבל הסופר מהלך שלו שדורש שלושה מדי אנרגיה הוא בהחלט אחד הטובים.

בארדוק בשונה מברולי לא מרגיש כל כך ייחודי אם משווים אותו לגוקו ויאמצ’ה, אבל הוא בהחלט לוחם מהיר שיהפך מאוד מהר להיות אחד הלוחמים האהובים על השחקנים המקצוענים.

סיכום

ברולי ובארדוק הם תוספות לא רעות למשחק המכות החדש של דרגון בול זי. שתי הדמויות מאוד שונות אחת מהשניה מבחינת יכולות והם מהווים תוספת טובה לליין הלוחמים של המשחק. מה שכן, אני מאמין שכעת יש לנו מספיק סאינים במשחק ומקווה לראות דמויות מזן אחר של הכותר בחבילת ההרחבה הבאה.

Broly and Bardock

ברולי - 7
בארדוק - 9

8

מעולה

למרות הצפייה לשחק בתור ברולי ב-Dragon Ball FighterZ, הסופר סאיה האגדי די איכזב. מזל שבארדוק משתלב בצורה מצוינת לתוך סט הלוחמים של המשחק

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *