dragon ball xenoverse 2

Dragon Ball Xenoverse 2 ירוץ על 60FPS, דמויות חדשות נחשפו

ב-E3 2016, חשפה החברה BANDAI NAMCO Entertainment שהמשחק Dragon Ball Xenoverse 2 ירוץ על 60FPS ובכך תציע לשחקנים חווית משחק חלקה ויפה יותר. המשחק יהיה זמין בסוף 2016 עבור PS4, Xbox One ו-PC.

יחד עם מידע חדש נוסף, החברה הציגה מידע אשר נחשף קצת מוקדם יותר עם סרטון משחקיות חדש המציג שתי דמויות חדשות: Turles ו-Future Gohan. כמו כן הם הציגו את העיר Golden City שככל הנראה תהיה פי 7 יותר גדולה מהעיר "Toki Toki" הקודמת שהייתה במשחק Dragon Ball Xenoverse.

בזמן חשיפת הסרטון נאמר כי שחקנים יוכלו להשתמש ברכבים כדי לנוע בסביבה, ובנוסף יוכלו להשתמש בתעופה, אך אפשרות זו תפתח כאשר תשדרגו את הדמות שלכם עם הזמן.
במשחק החדש יהיה ניתן לצפות למצב משחק בו יהיו מאות שחקנים אשר יתעופפו להם בתוך המפה – וזה הולך להיות מגניב מאוד.

בכללי, Bandai Namco מבטיחה חווית משחק עשירה וטובה יותר מהמשחק הראשון. כמו כן נאמר שלאחר הקשבה למעריצים, הוכנסו המון שינויים גדולים למשחק שהשחקנים ישמחו לקבל.

לסיום, הדבר שאולי הכי ישמח את השחקנים הוא שהחברה מעוניינת לפנק את שחקני המשחק למשך שנה לפחות והבטיחה לשחרר עדכונים חינמיים לאחר ההשקה שיוסיפו מגוון תוכן ושיפורים.

המשחק ישוחרר עבור PS4, Xbox One ו-PC מאוחר יותר השנה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה