חולית של דני וילנב מקבל תאריך יציאה

סרט האדפטציה לספר המדע בדיוני האהוב "חולית" מקבל תאריך יציאה רשמי

אחד הסרטים שאני מצפה בקוצר רוח לראות מגיעים למסך הוא העיבוד המחודש של דני וילנב, הבמאי זוכה האוסקר שהביא לנו סרטים כמו "המפגש" ו"סיקאריו", לסדרת הספרים "חולית". בעיקר בגלל העיבוד השנוי במחלוקת מ-1984 שנהפך במשך השנים לאחד מסרטי הקאלט הגדולים ולאחד מהסרטים האהובים עלי בז'אנר המדע בדיוני.

מאז העיבוד מלפני 35 שנים, לא קיבלנו עיבוד אחר שהצליח להביא את הסיפור של פול אטריידיס בצורה טובה למסך, בין אם אלו היו סרטי טלוויזיה או סדרות. כעת, שאנחנו מקבלים עיבוד מחודש עם הבמאי דני וילנב, שהראה את יכולתיו במדע בדיוני בסרטים כמו "המפגש" ו"בלייד ראנר 2049", אני מוצא את עצמי מתרגש לקראת כל הכרזה חדשה לגבי הסרט, כולל התאריך המתוכנן של יציאתו, שנכון לעכשיו מכוון ל-20 בנובמבר 2020.

תאריך הסרט שם אותו באותו הסוף שבוע של "חיות הפלא 3", לטוב ולרע, אבל בו בזמן צריך לקחת את התאריך עם מעט ספקות, כי למעט החתמה של מספר שחקנים גדולים לתפקידים ראשיים, ההפקה של "חולית" רק ראתה אינסוף דחיות וביטולים, כך שמבחינת תאריך, שום דבר לא חתום עבור סרט האדפטציה של וילנב, אבל כמובן נעדכן אתכם עם כל חדשות מרגשות לגבי סרט המדע בדיוני המצופה לפני יציאתו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה