"מבוכים ודרקונים": סרט חדש למשחק הקלאסי בהכנה

"מבוכים ודרקונים"- המשחק האגדי עומד להגיע למסכים שלנו פעם נוספת בתור סרט, כשכנראה אותו יביימו הבמאים של הסרט- "לילה בטירוף".

המשחק "מבוכים ודרקונים" הופיע לראשונה ב-1974 ומיד נכנס להיכל התהילה של עולם משחקי התפקידים. אבל עם זאת למרות שהעולם די נישתי, המשחק נכנס לתרבות העולמית וכל כך התפרסם עד שהגיע שהוא קיבל אינטרפרטציה לסרט בשנת 2000, שעדיף שלא נדבר עליו.

למרות הכישלון של האדפטציה הראשונה, אולפני Warner Bros היו הראשונים לתכנן גרסה חדשה עם אנסל אלגורט ("בייבי דרייבר") בתפקיד הדמות הראשית, ורוב לטרמן ("הבלש פיקאצ'ו") כהבמאי, אבל התכניות לא עבדו. Paramount הייתה הבאה לקחת את המושכות ב-2017 בהתחלה כשכריס מקיי ("סרט לגו באטמן") היה אמור להיות בתפקיד הבמאי, אבל גם זה לא יצא לפועל.
עם זאת, לפי דיווחים אחרונים הבמאים של הסרט "לילה בטירוף"- ג'ון פרנסיס דיילי וג'ונתן גולדשטיין נמצאים בשיחות מתקדמות לביים את "מבוכים ודרקונים" החדש.

הזוג שפורסם בהתחלה על בימוי הסרט- "ספיידרמן: השיבה הביתה" אבל יצרו לעצמם שם כאשר הובילו את סרט הקומדיה- "לילה בטירוף" שהיה להצלחה מפתיעה, מקורית ומרשימה.
בדרך מעניינת, הסרט אמור להגיע למסכים בנובמבר 2021, ביחד עם עוד שוברי קופות גדולים כמו – "ת'ור: אהבה וברקים" וסרט ההמשך של- "חיות הפלא". בלי ספק שהבמאים יצטרכו להוכיח את עצמם, כי כפי שזה נראה עכשיו, ל-"מבוכים ודרקונים" תהיה תחרות קשה בקופות.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה