דוויין ג'ונסון חושף את העלילה של סרט האדפטציה Rampage

דוויין "דה רוק" ג'ונסון נותן לנו את העלילה המלאה של סרט האדפטציה למשחק הוידאו הקלאסי Rampage.

דוויין ג'ונסון הוא אחד האנשים הכי אהובים בהוליווד, מאז שהחליט לעשות את המעבר מעולם ההאבקות של ה-WWE, השחקן כיכב בעשרות סרטים וכל פעם מביא המון חיוביות ותשוקה לתפקיד שלו. יש סיבה לכך שהוא השחקן הכי מרוויח לשנת 2016, כולם אוהבים את "דה רוק", לכון לא יהיה מפתיע אם הפרויקט החדש שלו Rampage גם יראה רווח לא קטן בבתי הקולנוע.

Rampage הוא משחק ארקייד של חברת Midway (זיכרונם לברכה) בו אפשר לשחק שלושה מפלצות שעברו שינוי מנסיוב גנטי ויוצאות להשמיד את העיר ולטרוף בני אדם. שחקנים יכלו לבחור בין ג'ורג', גורילה ענקית כמו קינג קונג שנוצרה מחשיפה לתרופה נסיונית, ליזי, לטאה ענקית כמו גודזילה שנחשפה לקרינה באגם רדיו-אקטיבי ואיש זאב ענק בשם ראלף שגדל למימדים ענקיים אחרי שצרך תוסף תזונה. המשחק היה אחד ההצלחות המוקדמות של החברה ברשתות הארקייד וראה אינסוף שחרורים חוזרים במחשב ובקונסולות בייתיות.

עד כה, הרבה סרטי אדפטציה ממשחקים נכשלו לעבד את העלילה של המשחק לסרט אפילו שהעלילה לפעמים מאוד פשוטה, הדוגמא הקלאסית לכך היא סופר מריו. אבל לפי פוסט באינסטגרם מכוכב האקשן בכבודו ובעצמו, דוויין ג'ונסון, נראה שהסרט החדש הולך להצמד מאוד לעלילה של המשחק.

Goin' primal. 🦍 Good to finally have boots on the ground here in Georgia for production of #RAMPAGE. I head up an anti poaching unit out of Rwanda. My best friend is a rare albino gorilla named, George. Very bad people infect George, an alligator and a wolf with a serum. All three animals grow at an unprecedented rate. Their size, speed, agility and violent aggression is off the charts. They go on a deadly rampage and want to destroy the world. George not happy. Me not happy. When animals like you, they lick you. When they don't like you, they kill you. I will hunt down the bad people who did this to my best friend. And when I find them, I will not lick them. We have the best VFX monster making team (WETA) on the planet. Our actors and crew have been working very hard to raise the monster genre bar. As always, let's have some fun. Let's shoot. 🤙🏾 #PrimalDNA #George #Lizzy #Ralph #RAMPAGE

A post shared by therock (@therock) on

אני עומד בראש יחידת אנטי-ציידים ברואנדה. החבר הכי טוב שלי הוא גורילה לבקנית נדירה בשם ג'ורג'. אנשים מאוד רעים מדביקים את ג'ורג', תנין וזאב בנסיוב. שלושת החיות גדלות בקצב מהיר. גודלן, מהירותן, זריזותן והטבע האגרסיבי שלהן ברמה מוגזמת. הם יוצאים ומשחררים הרס על העולם. ג'ורג' לא מאושר. אז אני לא מאושר. כשחיות אוהבות אותך, הן מלקקות אותך. כשהן לא אוהבות אותך, הן הורגות אותך. אני יצוד את האנשים הרעים שעשו את זה לחבר הטוב ביותר שלי.

החלפת הלטאה בתנין אולי סוטה מעט מעלילת המשחקים, אבל נראה שכל המפלצות נוצרות מאותו הגורם וזה הצעד הנכון. מפלצת שנוצרת מתוסף תזונה או מאגם רדיואקטיבי נשמע כמו המצאה מגוכחת של שנות השמונים ורק יהפוך את הסרט למגוחך יותר ממה שהוא כבר.

אי אפשר עוד לדעת אם הסרט יהיה בין הראשונים להיות סרט אדפטציה למשחק וידאו שמצליח בקולנוע, אבל עם אדם מוכשר וקריסמטי כמו דוויין ג'ונסון בתפקיד הראשי ולסרט יש בהחלט סיכוי להצליח.

 

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה