אדם השחור

הצילומים של הסרט "אדם השחור" ידחו לקיץ הבא

זאת לא הפתעה שנגיף הקורונה מעכב סרטים וסדרות רבים והסרט הבא הוא "אדם השחור" בכיכובו של דוויין ג'ונסון. רעיון הסרט פותח כבר ב-2008 על ידי דיוויד ג'ונסון ותאריך השחרור שלו היה מיועד ל- 21 בדצמבר. כמו כן, הצילומים נקבעו לקיץ הקרוב וכתוצאה מהשפעת נגיף הקורונה על הצוות להיערך בהתאם.

זאת בהחלט בשורה מצערת אבל הרבה סרטים וסדרות להם ציפינו הוקפאו זמנית בשל המצב החדש שלא בשליטתם. רק לפני זמן מה נמסר שדוויין ג'ונסון אמר בלייב באינסטגרם: "אנחנו מתכוונים להתחיל את הצילומים בקיץ הקרוב, כנראה באוגוסט או בספטמבר. זהו פרויקט שאני מתקרב אליו ויקר לליבי ולכן אני לא יכול לחכות להתחיל".

לפי דיווחים ההפקות המוקדמות ביותר של הסרטים יוכלו להתחיל באמצע חודש מאי אך אין ידיעה רשמית בנוגע למצב. יכול להיות שמועד התחלת הצילומים יקרה רק באוגוסט ואז יעכב משמעותית את יציאתו של הסרט "אדם השחור". ידועים מספר סרטים שנדחו כגון: "וונדר וומן 1984" שנדחה לאוגוסט ו"מקום שקט 2" שנדחה לספטמבר. אולם יש הערכה שאת "אדם השחור" יתחילו לצלם באזור יולי. טכנית, הסרט כנראה לא יושפע בגלל נגיף הקורונה מפני שהוא מתוכנן לצאת רק בדצמבר הבא ולכן להפקה יש זמן להתארגן ולסגור פער.

,

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה