E3 2017 – סיכום מסיבת העיתונאים של חברת Sony

כל הפרטים ממסיבת העיתונאים של חברת Sony בתערוכת E3 2017

חברת Sony ערכה היום את מסיבת העיתונאים השנתית שלה במסגרת תערוכת E3 2017 ועוד לפני שמסיבת העיתונאים התחילה החברה סיפקה לנו כמה הכרזות מעניינות.

ההכרזה הראשונה הייתה ש-Knack 2, ממשחק ההמשך ל-Knack שהיה משחק השקה של קונסולות ה-Playstation 4 בשנת 2013 יושק לקונסולת ה-Playstation 4 ב-5 בספטמבר ומחירו יעמוד על כ-40$.

החברה גם שחררה טריילר חדש למשחק המירוצים, Gran Turismo Sport והכריזה שהמשחק יושק בסתיו 2017.

המשחק סבל מבעיות רבות בפיתוח והשקתו נדחתה שוב ושוב, אנחנו מקווים שמדובר החלון השקה סופי.

Matterfall, המשחק החדש מבית Housemarque, קיבל טריילר משחקיות חדש והוא יושק ב-15 באוגוסט.

משחק נוסף שנחשף באמצעות חברת Sony למרות שהוא בלעדי לקונסולת ה-Playstation 4, הוא Tropico 6, המשחק החדש בסדרת האסטרטגיה הוותיקה שמאפשרת לכם לנהל רפובליקת בננות באמריקה הלטינית. המשחק יושק בשנת 2018 למחשב האישי ולקונסולות.

כמו כן הכריזה החברה כי משחק התפקידים הפופולרי, Undertale, יגיע לקונסולת ה-Playstation Vita ול-Playstation 4 במהלך הקיץ. המשחק יהיה זמין גם בעותק פיזי וגם בעותק דיגטלי. המשחק יושק גם במהדורת אספנים מיוחדת שתכיל ספר אומנות קטן, את פסקול המשחק ותיבת נגינה קטנה שתנגן את השיר “Memory” מהמשחק.

כידוע המשחק Crash Bandicoot N. Sane יושק בסוף החודש לקונסולת ה-Playstation 4 ואין הזדמנויות טובה מתערוכת E3 לשחרר טריילר חדש למשחק.

Superhot, משחק היריות מגוף ראשון שבו הזמן זז רק כשהשחקן זז יקבל גרסה מציאות מדומה מיוחדת לקונסולת ה-Playstation VR.

כמו כן נחשף משחק מציאות מדומה חדש בשם No Heroes Allowed, משחק אסטרטגיה בזמן אמת בתור אל ההרס ומטרתכם תהיה להשמיד כל מה שנקרה בדרככם.

חברת Sony הכריזה על Playlink, שירות משחקים חדש לטלפונים סלולריים ולקונסולות המתמקד בחוויות משחק חברתית-שיתופית.

המשחק הראשון בשירות החדש, מפותח על ידי חברת Supermassive games מפתחת משחק האימה המצליח Until Dawn. המשחק הוא מותחן הרפתקאות חדש בשם Hidden Agenda שיושק בהמשך השנה לקונסולת ה-Playstation 4 ולטלפונים הניידים.

המשחק השני נקרא That’s You, והחברה שחררה טריילר חדש בו ניתן לראות את אחד מבכירי החברה, Shuhei Yoshida משחק בו.

גם משחק הגולף של סוני, Everybody’s Golf, קיבל  שני טריילרים חדש. המשחק יושק ב-29 באוגוסט ומחירו יעמוד על כ-40$.

אתמול בישרנו לכם ש-Ni no Kuni II: Revenant Kingdom יושק ב-10 בנובמבר. היום שוחרר טריילר חדש למשחק.

 

המשחק הראשון שהחברה הציגה במסיבת העיתונאים הוא Uncharted: The Lost Legacy. החברה שחררה טריילר עלילתי חדש למשחק המציג את הנבל הראשי. המשחק יגיע  לקונסולות ה-Playstation 4 ב-22 באוגוסט.

לאחר מכן החברה הכריזה על חבילת הרחבה חדשה למשחק Horizon: Zero Dawn. חבילת ההרחבה תקרא The Frozen Wilds והיא תושק לקונסולת ה-Playstation 4 במהלך שנת 2017.

החברה גם הציגה טריילר משחקיות חדש למשחק Days Gone. למשחק אין עדיין תאריך יציאה אך הוא יושק לקונסולת ה-Playstation 4.

חברת Capcom חשפה במסיבת העיתונאים את Monster Hunter: World, משחק חדש בסדרת Monster Hunter. המשחק יושק לקונסולות ה-Xbox One, ה-Playstation 4 ולמחשב האישי בשנה הבאה.

Capcom גם הציגה טריילר עלילתי חדש למשחק Marvel vs. Capcom: Infinite שחשף מספר דמויות חדשות כמו: Thanos, Gamora, Nova ,Black Panther ו-Dante. המשחק מקבל גם דמו חדש שיוצא היום. המשחק יגיע לקונסולות ה-Xbox One וה-Playstation 4 ולמחשב האישי ב-19 בספטמבר.

החברה חשפה גם טריילר משחקיות חדש מגרסת ה-Playstation 4 של המשחק.

בנוסף נחשף כי חברת Sony עובדת על גרסה מחודשת של Shadow of The Colossus שתגיע לחנויות בשנה הבאה.

גם המשחק החדש בסדרת God of War הופיע במסיבת העיתונאים והוא צפוי להגיע אלינו בתחילת השנה הבאה. הטריילרים הבאה מציג קטעים עלילתיים בנוסף לקטעי משחקיות.

גם לחברת Activision הייתה נציגות מכובדת במסיבת העיתונאים והיא הציגה טריילר חדש הציג את מצב מרובה המשתתפים של משחק היריות המצופה Call of Duty: WWII. המשחק יצא ב-3 בנובמבר.

Activision חשפו טריילר חדש למשחק היריות ההמוני Destiny 2 שמציג את הנבל הראשי במשחק, Dominus Gaul. גרסת ה-Playstation 4 של המשחק תכיל תוכן בלעדי. המשחק יגיע לקונסולות ב-8 בספטמבר. שחקני המחשב יאלצו להמתין קצת יותר מחודש ל-24 באוקטובר. מי שיזמין מראש את המשחק יקבל גישה לבטא שתתחיל ב-18 ביולי ותסתיים ב-23 ביולי.

היה נחמד לראות שהחברה לא הזניחה את תחום משחקי המציאות המדומה והוכרזו ארבעה משחקים חדשים לפלטפורמת ה-Playstation VR. משחק המציאות המדומה הראשון שנחשף היה Star Child, משחק מדע בדיוני המתרחש בכוכב המלא ברובוטים.

חברת Supermassive games שכבר חשפה משחק אחד לפני תחילת התערוכה הכריזה על שני משחקי מציאות מדומה חדשים. הראשון מביניהם הוא משחק אימה בשם The Inpatient.

המשחק השני הוא משחק יריות מגוף ראשון בשם Bravo Team. לשני המשחקים אין עדיין תאריך יציאה.

משחק המציאות המדומה האחרון שנחשף הוא משחק פנטזיה בשם Moss, בו אתם משחקים בתור רוח שעוזרת לעכבר לפתור חידות ולצלוח מכשולים.

משחק מציאות מדומה נוסף שהוצג הוא משחק המבוסס על Final Fantasy XV. המשחק הוכרז כבר בשנה שעברה. מדובר במעין סימולצית דג המבוססת על מיני משחק הדג הקיים במשחק. Monsters of The Deep: Final Fantasy XV יושק במהלך חודש ספטמבר.

בהמשך לחשיפה של חברת Bethesda מאתמול ש-Fallout 4 יקבל גרסת מציאות מדומה, הוכרז שגם Skyrim יהנה מטיפול דומה.

גם המשחק ההרפתקאות המצופה Detroit: Become Human זכה לחשיפה נרחבת וקיבל טריילר ארוך במיוחד המראה את מגוון הבחירות העצום שקיים במשחק.

לבסוף חשפה החברה סרטון משחקיות ממשחק ה-Spider-man הבלעדי שמפותח בחברת Insomniac וצפוי להגיע אלינו בשנת 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=8pR0o2fGyHg

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה