PC-Gaming-Show-E3-2017

E3 2017 – סיכום ה-PC Gaming Show

כל הפרטים ממסיבת העיתונאים שהוקדשה לשחקני המחשב האישי

מסיבת העיתונאים של שחקני המחשב ה-"PC Gaming Show" היא לא האירוע הכי נוצץ של E3 אם כי יש לה כמות נכבדת של מידע לשחקני המחשב ואפילו הצליחה השנה להציג כמה דברים נחמדים. רוצים לדעת מה הוצג שם המשיכו לקרוא!

מסיבת העיתונאים התחילה עם סרטון קצר על מחשבים ושחקני מחשב בכללי. המסיבה שקיבלה חסות מ-Intel הונחת על ידי Sean "Day[9]" Plott שקרא לאנשים שונים בחברות הפיתוח וההפצה של המשחקים שמגיעים למחשב האישי, בין המשחקים שקיבלו חשיפה במסיבה היו כמה משחקים חדשים וכמה משחקים שכבר הכריזו עליהם במסיבות שונות כמו PlayerUnknown’s Battlegrounds, Sea of Thieves ועוד.

ההכרזה הראשונה שפתחה את המסיבה לאחר סרטון הפתיחה ודברי הפתיחה של Plott היה ההכרזה על הרחבה חדשה ל-XCOM 2. ההרחבה החדשה נקראת  "War of the Chosen" ובה נצטרך להילחם באויב חדש בשם Chosen. ההרחבה תכלול בין היתר מערכת אויבים חדשה שמאד דומה למערכת האויבים שראינו במשחק Middle-Earth: Shadow of Mordor.

לאחר ההכרזה על ההרחבה החדשה ל-XCOM 2 התוודענו למנחה השנייה של הערב שהייתה Sonja "OMGitsfirefoxxx" Reid ולמשחק חדש בשם "Ooblets".  שהוא סוג של משחק פוקימון עם מפלצות חמודות ומשונות.

עם סיומו של הטריילר של Ooblets הוצג לנו טריילר נוסף הפעם לגרסה המחודשת של המשחק הנוסטלגי BattleTech.

לאחר הטריילר של BattleTech עלה לבמה  Jorden Weism יוצר המשחק המקורי ומנכ"ל החברה המפתחתHarebrained Schemes, והציג לנו סרטון משחקיות של המשחק שנראה יפיפה ומדהים בהתחשב בכך שהוא עדיין נמצא בשלבי פיתוח.

אחרי BattleTech  הוצג לנו המשחק Mount & Blade II: Bannerlord, משחק אסטרטגיה ודיפלומטיה חדש שמגיע מחברת האינדי TaleWorlds Entertainment.

אחרי הטריילר ל-Mount & Blade II: Bannerlord נחשפנו לסרטון משחקיות Total War: Warhammer 2 שיגיע ב-28 בספטמבר וימשיך את הסדרה הידוע והמוכרת. בנוסף לחשיפה הבטיחו במסיבת העיתונאים בונוס למשחק למי שיקנה את המשחק בהזמנה מוקדמת או בשבוע הראשון ליציאתו.

לאחר מכן Octavian "Kripparrian" Morosan הציג לנו טריילר להרחבה חדשה למשחק Wonderland Dreams שתגיע ה-29 ביוני השנה.

רגע השיא של הערב הגיע כאשר Doug Fisher איש תוכנה מ-Intel הציג לנו את התכניות של Intel לגבי השנה הקרובה הכוללים טורנירים למשחקי VR למשחקים רגילים ועוד.

ראשית הוצגו מעבדי הביצועים החדשים שיוצאים לשוק, ניתן יהיה להזמין מעבדי Intel Core x-series בעלי 4 עד 10 ליבות בסוף השבוע, ומעבדי 18 ליבות – באוקטובר

שנית Intel חתמה על שותפות חדשה בתחום ה-eSport עם חברת ESL ותשמש כעת השותפה הטכנולוגית העיקרית שלה. במסגרת זו יארגנו השתיים אירועי גיימינג ברחבי בעולם למקצוענים וחובבים.

Intel ו-ESL חשפו את Intel Grand Slam – תחרות למשחקי CS:GO שתעניק בונוס של מיליון דולר לקבוצה הראשונה שתזכה בארבעה תחרויות של CS:GO תוך שנה אחת.

intel Grand slam

הדבר האחרון שהציגה החברה היה ליגה למשחקי VR יחד עם Ready at Dawn, Intel תשיק את "Echo Arena" והחל מ-20 ביולי תאפשר למשתמשי Oculus Rift להוריד ולהתנסות בחוויה בחינם במשך שלושה חודשים. "Echo Arena" גם יהיה חלק מליגת VR Challenger של אינטל ו-ESL. הליגה היא סדרה עולמית של משחקים תחרותיים וכללת גם את "The Unspoken" של חברת Insomniac Games.

VR Challenger

אחרי התצוגה של Intel הוצג לנו טריילר למשחק חדש בשם "TUNIC" אשר הוא משחק אינדי בו אנחנו משחקים שועל קטן בהרפתקאותיו.

לאחר מכן עלה Greene appeared  לדבר על PlayerUnknown’s Battlegrounds, למרות שכבר ראינו את המשחק במסיבת העיתונאים של Microsoft ולמרות שהוא כבר שוחרר במסיבת העיתונאים של PC נחשפנו לכך שלמשחק מתווספות שתי מפות חדשות אחת בנוסף לשידור חוזר חדשה ועוד.

שלושת הדברים הראשונים שהוצגו לנו בטריילר חדש היו השיפורים למערכת התזוזה שכעט אפשר לטפס על קירות על מבנים נמוכים ואפילו לקפוץ דרך חלונות בנוסף לשיפור משמעותי במערכת מזג האוויר ואפילו אקדח חדש בשם "OTs-14".

בנוסף בתצוגה דובר גם על שתי המפות החדשות שיתווספו למשחק, אחת במדבר ואחת שממוקמת ליד הים האדריאטי שתכיל גם את קוסמודרום. כמו כן דובר גם על מערכת השידור החוזר שתאפשר לנו כמו במשחקים נוספים בשוק לצפות במתרחש במשחק מכל מיני זוויות.

אחר כך נחשף טריילר לתוכן חדש שיגע למשחק Killing Floor 2

לאחר הטריילר של Killing Floor 2 הבמאי של Forza Motordport 7 עלה לבמה לדבר על המשחק, שום דבר חדש לא הוצג על המשחק במסיבה חוץ מההבטחה שהמשחק ירוץ גם על המחשב ב-4K ושהמשחק יתן תמיכה לכל מכשיר עם חיבור USB כמו הגהים עכברים מסוגים שונים וכל מה שעולה בדעתכם כולל גיטרה מסט המשחק Guitar hero.

אחרי Forza הוצגו עוד כמה משחקים שכבר הוצגו במסיבת העיתונאים של Microsoft (קישור לסיקור המלא כאן) והם Sea of Thieves ו-The Last Night.

לאחר מכן הוצג לנו עוד טריילר למשחק חדש בשם "Ylands", המשחק הוא משחק הרפתקאות מרובה משתתפים הדומה למיינקראפט בעולם ציורי.

בנוסף הוצג לנו משחק תפקידים מדע בדיוני חדש בשם "Griftlands" מהיוצרים של Don’t Starve.

אחרי הטריילר הוצג לנו משחק חדש ל-VR בשם Lone Echo  בו אתם מרחפים באפס כבידה בתחנת החלל וצריכים לחקור אותה. כדי לחקור אותה תצטרכו לזוז באמצעות תפיסה ומשיכה של חפצים הנמצאים בתחנת החלל.

הדבר האחרון שהוצג לנו במסיבת העיתונאים היה ההכרזה של Age of Empires: Definitive Edition שיגיע אלינו כחלק מחגיגות 20 שנה למוצר Age of Empires ובאיכות משחק של 4K.

לסיכום מסיבת העיתונאים של שחקני המחשב האישי אולי לא האירוע הכי נוצץ של E3 אבל הוא בהחלט אירוע שלדעתי לא כדאי לפספס. ספרו לנו מה אתם חושבים?

אודות אופק שלינגר

גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר\י תגובה