סיכום מסיבת העיתונאים של EA Play

תערוכת E3 עומדת להיפתח, והראשונה להשוויץ ולהראות את כל הדברים החדשים שלה היא לא אחרת מאשר EA עם תערוכת EA Play.

כולנו ציפינו והתרגשנו בשנה שעברה, בתערוכת E3 של 2018. אנחנו כאן שנה אחרי, ועדיין נרגשים ונדהמים מחדש לעיני כל המתרחש בזמן המופלא והקסום הזה. אומנם E3 קצת שינה את דרכיו, אבל בהחלט חי ובועט כמו כל פעם. מי שיורה את יריית הפתיחה ומכנסת את מסיבת העיתונאים הראשונה היא לא אחרת מאשר חברת Electronic Arts עם תערוכת ה-EA Play שלה. אומנם מסיבת העיתונאים לא מפוצצת בכותרים ותכנים מיוחדים שלא ידענו עליהם עד כה, אבל כן הולכים להיות מוצגים זמני משחק, ותוספות שלא ראינו קודם לכן.

Star Wars Jedi: Fallen Order

היהלום שבכתר, EA פותחים את מסיבת העיתונאים שלהם עם הכותר החדש והמרגש בעולם של מלחמת הכוכבים, Star Wars Jedi: Fallen Order המצופה. בראש ובראשונה אנחנו נחשפים לזמן משחק אמיתי של כ-14 דקות מהמשחק עצמו (ניתן לראות את טריילר המשחקיות בהמשך העמוד). באותו זמן משחק אנחנו סוף כל סוף נחשפים פחות או יותר לזמן ולתקופה בה לוקח המשחק חלק. ידענו על הנייר כי זו היא תקופה של אחרי פקודה 66, אבל במהלך זמן המשחק יכולנו להבחין בדמויות מוכרות מאותה גלקסיה ענקית של הפרנצ'ייז (כמו סו גוררה). כמובן שהיינו רוצים להמשיך ולראות עוד מהמשחק הזה, אבל צריך להמשיך הלאה.

טריילר המשחקיות מציג לנו את Cal Kestis, והדרואיד שלו משחררים ווקים על פני הכוכב Kashyyk.

במהלך המשחק אנחנו רואים כי שיטת הלחימה מרשימה במיוחד, ומזכירה מעט את מערכת הקרב של Sekiro, זאת עם המכה המחסלת של Cal שמוריד את חייל הסער במהירות רבה. כמו כן נכללים גם מהלכים כמו התחמקות בגילגול, הפעלה של הכוח ועוד המון דברים מוכרים אותם ניתן לראות על גבי המסך. חדי השמיעה יבחינו כי בוצע איזכור לאימרה מפורסמת "I have the higher ground" של Obi-Wan Kenobi.

את Star Wars Jedi: Fallen Order נזכה לראות יוצא ב-15 לנובמבר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

Apex Legends

אחד הכותרים היותר מצליחים והמפתיעים של השנה, הלא מדובר ב-Apex Legends. משחק הבאטל רויאל החינמי של חברת EA שתפס תאוצה יותר מהר מהמילניום פלקון, ממשיך לחולל מהפך בעולם התחרותי הזה. כעת שהתחילה עונת הציד החדשה במשחק, חברת EA החליטה שזה לא מספיק עבורה, והחליטה לפנק אותנו בעוד הפתעות במסיבת העיתונאים שלה. נחשפת בפנינו העונה התחרותית השניה של המשחק, שתקרא Battle Charge. כמובן שהעונה השניה מביאה איתה המון צעצועים והפתעות חדשות, כמו תלבושות, כלי נשק (בינהם ה-L-STAR מהמשחק Titanfall 2) וחווית אדרנלין בתלבושת של משחקי דירוג. כמו כן, גם שינויים לכלי נשק מסויימים הולכים להגיע ולשנות את פני המשחק כולו, מאז השקתו. מחזקי ה-Battle Pass יזכו לקבל תוכן חדש, כמו תלבושות וכלי נשק בלעדיים למחזיקי המעבר. וכבר ציינו מצב משחק חדש? כל זה יגיע במהלך חודש הבא, ב-2 ביולי. בינתיים תוכלו להנות מ-EXP כפול במהלך המשחק.

כמו כן, גם הגיבור העשירי של המשחק נחשף, ושמה הוא Wattson. את כל היכולות והסגנון משחק שלה ניתן לראות בסרטון המשחקיות שלה, הנמצא בהמשך העמוד. מדובר בדמות עם יכולות הגנתיות מתקדמות, המסוגלת לפרוש בזירה רשתות חשמליות. כעת שהאישה החכמה ביותר בגבול מצטרפת למשחק, היזהרו. אחרי הכל היא ואבא שלה הם אלו שבנו את הזירה של שדה הקרב שלנו.

Battlefield V

אחד ממשחקי היריות היותר משוחקים היום, הוא ללא ספק Battlefield V, שמידי יום מחזיר שחקנים אל שדות הקרב השונים מן העבר. אחרי הגרפיקה עוצרת הנשימה של המשחק, והמפות המשתנות, אנחנו זוכים לקבל עכשיו את הקרב שהתחולל ביוון, בכפר השקט Marita. המפה הזו תאכלס בתוכה הכל מהכל, סטייל מלחמה כוללת. את המפה הזו יחד עם המפה Al Sundan, נזכה לראות מגיעות אל מצב המשחק מרובה השחקנים. בהכרזה שנעשתה היום בתערוכת ה-EA Play, המפה הראשונה תשוחרר ב-27 לחודש, בעוד שהשניה תגיע בחודש יולי.

כמובן שזה לא הכל, ואנחנו זוכים לקבל הצצה אל הפרק החדש של המשחק, פרק 4 -Defying The Odds. הוא יביא איתו את Operation Underground, המושפע מ-Operation Metro שלקח חלק ב-Battlefield 3. אומנם הפרק החדש יגיע אלינו באוגוסט הקרוב, אבל את Operation Underground נזכה לראות רק החל מחודש אוקטובר.

אופציה חדשה שהולכת להתווסף למשחק היא משחקים פרטיים. שתאפשר לנו להזמין חברים בלבד לשחק בחדרים פרטיים שאנחנו פותחים.

מי מכם שלא היה תמוד לשידור, אנחנו חושפים בפניכם כי פרק 5 של המשחק, ינחת במהלך סתיו 2019, והוא יקח אותנו אל התיאטרון הפסיפי. המפה שתתווסף לנו תהיה מבוססת על Iwojima, והיא תכלול בתוכה כלי רכב אמפיביים, את ה-M1 Garan, והחשוב מכל, הקונפליקט הגדול וההיסטורי בין ארצות הברית לין.

FIFA 20

מי מכם שהמתין וחיכה לאחד הכותרים היותר מוכרים וספורטיביים של EA, הנה מגיע FIFA 20. המשחק יגיע אלינו ב-27 לספטמבר. השנה המשחק מכיל בתוכו גם את מצב ה-Volta, בו יש לנו האפשרות לייצור את האווטאר שלנו. נוכל להתאים אותו אישית באמצעות ביגוד שונה, ולקחת אותו לסיבוב ברחבי העולם, על מנת להתחרות במשחקים שונים. אותם מקומות אליהם נוכל לגשת הם Amsterdam, London ו-Tokyo. החל ממשחקי רחוב, למשחקים על גבי גגות בניינים. חלק מהמגרשים הם אפילו ללא קירות. תהיה לנו האפשרות לפתוח ביגוד ופריטים שונים שאותם ניתן להרוויח דרך אתגרים שונים במשחק.  בין מצבי המשחק השונים שיהיו כלולים במשחק הם 3V3 Rush, 4V4 Rush, 5V5 וכמובן Futsall מקצועי.

המשחק יושק ב-27 לספטמבר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. מי מכם שירכוש את FIFA 20 Ultimate Edition, יזכה לקבל גישה מוקדמת ל-Volta 3 ימים לפני ההשקה של המשחק. שחקני ה-Nintendo Switch שימו לב, המשחק FIFA 20 Legacy Edition יגיע במיוחד לקונסולה המועדפת עליכם, גם כן ב-17 לספטמבר.

MADDEN NFL 20

כשעונת הפוטובול ממש מעבר לפינה, אנחנו מקבלים הצצה אל המשחק MADDEN NFL 20, שיגיע אלינו ב-2 לאוגוסט, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. החבילה הסטנדרטית של המשחק תגיע עם אחד מ-4 כוכבי מפורסמים של עונת הפוטובול הנוכחית (לבחירה שלנו), למי שמזמין את המשחק מראש. כמובן שההטבה של ההזמנה מראש תכלול בתוכה את 32 שחקני האליט ו-5 מארזי קבוצות הזהב.

גרסת ה-Superstar תאפשר לנו לשחק 3 ימים לפני ההשקה הרישמית של המשחק. כמובן שלמזמינים מראש תהיה הטבה של בחירה מ-32 שחקני האליט של המשחק, ו-12 חבילות זהב. כמו כן, גם נזכה לקבל מכירת אימון זריזה.

גרסת ה-Ultimate Superstar של MADDEN NFL 20, וזו תביא לנו גישה מוקדמת של 3 ימים לפני השקת המשחק, 1 משחקני האליט השונים שלו, 15 חבילות זהב, מכירת אימון זרירזה אחת, שחקן אליט 1 מהעבר או הווה וחבילה 1 של סדרת ה-Championship.

THE SIMS 4

מזה 20 שנה שהמשחק The Sims מלווה אותנו. מאז השקתו לראשונה ועד היום, אלפי שחקנים מעצבים, בונים ומנהלים את הסימים שלהם במשחק. בין אם זה ב-The Sims הראשון ועד The Sims 4. הגרסה הרביעית של המשחק, היא הכי גדולה ומלאת הרחבות שראינו עד כה. במהלך מסיבת העיתונאים של EA Play, חשפה החברה הרחבה חדשה, העונה לשם The Sims 4 Island Living. חבילת ההרחבה החדשה מביאה איתה את האי החדש Sulani אל השכונה, בו החיים מתנהלים קצת אחרת. האי מציג לנו לראשונה במשחק את החיים של בני האי, עבודות, רגשות ותלבושות חדשות, והכי חשוב, בנות ים!

שחקני ה-PC יוכלו לשחק בחבילת ההרחבה החדשה החל מה-2 לחודש, ושחקני הקונסולות החל מה-16 ליולי.

זה לא הדבר היחידי שהולך להתווסף בקרוב למשחק. בפרוייקט מיוחד שפתחה החברה יחד עם הקהילה הגאה, הנקרא Gets Better Project, שנועד לעודד את שיפור היחס אל הקהילה הגאה הצעירה. החל מה-18 לחודש שחקני The Sims 4 יוכלו לקבל פריטי לבוש מיוחדים, במיוחד עבור חודש הגאווה. כמו כן גם דלת ללא מגדר תהיה כלולה בין הפריטים הללו, שיוכלו לשמש את השחקנים בתוך המשחק.

 

בזאת מסתיימת מסיבת העיתונאים הגדולה של EA Play, במהלכה נחשפנו ללא מעט מידע ודברים חדשים, עבור הכותרים האהובים עלינו של חברת EA. נשמח לשמוע מכם איזה דבר היה הכי צפוי במסיבת העיתונאים הזו? האם ציפיתם לראות דברים אחרים? לאיזה דבר אתם כבר לא יכולים להמשיך ולחכות עבורו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה