מוכנים? Elite: Dangerous יגיע ל-PS4 ב-2017

המשחק Elite: Dangerous יגיע בשנת 2017 ברבעון השני של השנה, וגם יקבל תמיכה בקונסולת ה-Pro בדרך

אחרי שכבר שוחרר למחשב האישי ולקונסולת ה-Xbox One, המשחק Elite: Dangerous יגיע בשנת 2017 גם לקונסולת ה-PlayStation 4. המשחק, שיצא רשמית לקונסולה של Sony ברבעון השני של השנה הבאה, יגיע גם ככל הנראה עם תמיכה בקונסולת ה-PlayStation 4 Pro, ויכלול ביצועים גבוהים יותר ואף גרפיקה איכותית יות..

מפתחי המשחק מסרו סופית כי המשחק צפוי להשתחרר בין אפריל ליוני 2017, אך לא קבעו תאריך יציאה מדויק. חשבתם שזה הכל? טעיתם, היום שחררה החברה המפתחת Frontier Developments, טריילר חדש למשחק, וכמובן שתוכלו לראות אותו כבר עכשיו:

David Braben, מנכ"ל החברה המפתחת (שהיא גם המפיצה) אמר "החלטנו להביא את המשחק גם לקונסולת ה-PlayStation 4, המשחק הוא כמו כל משחק בסגנון חלל עתידני אחר, הוא כולל מצב משחק מרובה משתתפים עשיר, וגם מצב לשחקן יחיד", מכניקת המשחק נראית כמו מצוין, שלדברי Braben, המשחק כולל פיזיקה מושלמת והשליטה בספינות מדויקת ביותר.

"הגלקסיה הייתה מאוזנת ויציבה במשך מאות שנים, עכשיו הכל משתנה, ושחקני הפלייסטיישן נכנסים באווירה מרגשת במיוחד." וכנראה שהוא צודק, בהתחשב בעובדה שהמשחק יצא לפלטפורמת המחשב האישי ב-2014 (לפני שנתיים) ולקונסולת ה-Xbox One לפני כשנה, בהחלט הגיע הזמן שגם שחקני הקונסולה הכחולה יוכלו להנות מן המשחק.

מה דעתכם על החלטת החברה לשחרר את המשחק גם לקונסולת ה-PS4? תומכים בהחלטה? לא אהבתם? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות שלכם!

אודות .

.

השאר\י תגובה