אליוט פייג' (אלן פייג') הודיע שהוא טרנסג'נדר

כוכב אקדמיית המטרייה, אליוט פייג' מכריז שהוא טרנסג'נדר במכתב שפירסם בטוויטר, וכותב: "אני אוהב את זה שאני טרנס. ואני אוהב את זה שאני קוויר."

השחקן המועמד לאוסקר אליוט פייג' (לשעבר אלן פייג'), נכנס לתודעה הציבורית לראשונה כששיחק בתפקיד הראשי בסרט "קנדי קנדי" (משנת 2005), את היילי סטארק, נערה בת 14 שטומנת מלכודת לפדופיל ומענה אותו. מאז פייג' היה מועמד לאוסקר ב-2007 על תפקידו בסרט Juno , בו הוא גילם תלמידת תיכון שנכנסת להריון לא רצוי ונדרשת להחליט מה לעשות עם התינוק. וכיום, הוא ידוע בתפקידו בסדרת הטלוויזיה "אקדמיית המטריה" של Netflix בסדרה הוא מגלם את וניה הרגרבס, האחות השביעית והחזקה ביותר מבין האחים הרגרבס.

השבוע אליוט פייג' פרסם מכתב בעמוד הטוויטר שלו, בו הוא יצא כטרנסג'נדר לא בינארי, ואמר שהוא מזדהה עם הכינויים הוא ואו הם.

הטוויטר הרשמי של Netflix הגיב לציוץ של פייג', תומך בשחקן והביע התרגשות על חזרתם לעונה 3 של The Umbrella Academy.  גם ג'סטין ה. מין, המשחק את בן הרגריבס, מספר שש, בסדרה הגיב באהדה וכתב, "ברוך הבא למשפחה, אליוט," יחד עם אימוג'י לב.

בנוסף למסר המשמח שלו על כך שהוא מרגיש מספיק נתמך בכדי להציג לעולם את האני האמיתי שלו, פייג' ניצל את ההזדמנות לדבר גם על אפליה כלפי אנשים טרנסיים, ועל "ואנשים בעלי עוצמה בפלטפורמות השונות שממשיכים להפגין עוינות כלפי הקהילה הטרנסית." למרות שלא ברור למי בדיוק מתכוון פייג', סופרת סדרת ספרי הארי פוטר, ג'יי קיי רולינג, ספגה השנה ביקורת רבה על התבטאויות אנטי טרנסיות וספרה החדש שמציג רוצח סדרתי המתלבש בבגדי נשים. ובכל זאת, רולינג היא לא האדם היחיד עם פלטפורמה גדולה שמביע דעות נגד קהילת הטרנסים, ואין ספק שפייג' רצה להימנע מלציין מישהו ספציפי מכיוון שהרגע הזה לא צריך להיות עליהם.

נכון לעכשיו, לא ברור אם החוויות של פייג' עצמו ישולבו בכלל בעונה השלישית של אקדמיית המטריה. בעונה האחרונה היא הוצגה כלסבית, אך זהותה המגדרית של ואניה מעולם לא נדונה במפורש בתוכנית. העונה השלישית צפויה להתחיל להצטלם בתחילת השנה הבאה כך שכנראה נקבל מידע נוסף בהמשך.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה