ואן הלסינג מקבל אתחול על ידי הבמאי של אוברלורד

דמות מחסל הערפדים של ואן הלסינג הופיעה לראשונה ברומן “דרקולה” מאת ברם סטוקר וזכתה לעיבוד ראשון לסרט ב-2004 בכיכובו של יו ג’קמן וכל המפלצות של Universal. הסרט קיבל ביקורות גרועות בלשון המעטה וכעת ג’וליוס אייברי, במאי הסרט “אוברלורד” ועוד סרטים ידועים נוספים בהם “Son of a Gun” ו”Yardbird” יביים את האתחול החדש ל”ואן הלסינג”. האתחול יהיה בהפקת Universal Pictures ויהיה שונה מהעיבוד הראשוני בשאיפה לקבל הפעם את אהדת הקהל.

ג'וליוס אייברי

האתחול יתקיים באותו ייקום של ואן הלסינג אבל עם דמות ראשית אחרת. מלבד זאת, לא נחשפו עדיין פרטים הקשורים לעלילה אך נמסר שהוא לא יהיה קשור ליקום האפל של Universal מחשש לפגיעה בשם החברה. דוגמה לנזק שנעשה היא באתחול ל”מומיה” בכיכובו של טום קרוז ולפיכך הסרט יהיה עצמאי. בנוסף, ג’וליוס אייברי ציין שהוא ישכתב את התסריט על אף שהוא כבר נכתב.

אין ספק שהאתחול לואן הלסינג הוא קפיצת מדרגה עבור הבמאי ג’וליוס אייברי וכעת הוא סולל את דרכו בסרט נוסף ואפל של גיבורי על בשם “Samaritan”. מאחר ו-Universal החליטה לסגת מהרעיון של ייקום אפל והביקורות הקשות מאוד של הסרט המקורי, עבודתו של ג’וליוס אייברי צפויה להיות מאתגרת פי כמה וכמה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה