אנקאנטו
Walt Disney Animation Studios’ “Encanto” introduces Mirabel, a 15-year-old who lives with her family in the mountains of Colombia in a magical house, in a vibrant town, in a wondrous, charmed place called an Encanto. Mirabel, a kind and humble teenager who puts the ordinary in extraordinary, struggles to fit in a family that’s blessed with magical powers. Featuring the voice of Stephanie Beatriz as Mirabel, “Encanto” opens in theaters on Nov. 24, 2021. © 2021 Disney. All Rights Reserved.

אנקאנטו – טריילר לסרט הקסום החדש של Disney

"אנקאטו", הסרט ה-60 של אולפני Disney שמתרחש בקולומביה, מקבל טריילר צבעוני ומוזיקלי בהלחנתו של זוכה האוסקר, האמי והטוני לין, מנואל מירנדה.

הסרט החדש עוסק במשפחת מדריגל. המשפחה מתגוררת בהרי קולומביה, בבית קסום בעיירה צבעונית במקום מופלא בשם "אנקאנטו". במשפחת מדריגל כל אחד מחברי המשפחה זכה בכוחות קסומים, מכוח על אנושי ועד כוחות ריפוי, מלבד הילדה מיראבל. אך כאשר היא מגלה שהקסם העוטף את אנקאנטו בסכנה, מיראבל מחליטה שדווקא היא, מחוסרת הכוחות היחידה במשפחת מדריגל, עשויה להציל את משפחתה. לפניכם הטריילר ששוחרר בשפת המקור ובתרגום לעברית:

 

 

הסרט מבוים על ידי יוצרי הסרט זוכה האוסקר 'זוטרופוליס'-ביירן הווארד, ג'ארד בוש ושריס קסטרו סמית ומדובב על ידי סטפני ביאטריס ('ברוקלין 99') בתפקיד הראשי של מיראבל מירנדה. לצד סטפני ביאטריס ידובבו גם וילמר ולדראמה ודיאן גררו. פסקול הסרט מולחן על ידי האחד והיחיד, מנואל מירנדה ומכיל שמונה שירים בספרדית ובאנגלית.

הטריילר חושף בפנינו את הרקע לקבלת הכוחות הקסומים על קצה המזלג והוא נר קסום שהוענק למשפחת מידרגל לפני מספר דורות והפיץ קסם באוויר, יכולות קסומות נוספות כגון דיבור עם חיות ואת התפאורה המצוירת. עלילת הסרט נראית מעניינת וקלאסית והאווירה בהחלט יוצרת פונטציאל לסרט מהנה ומושך לצפייה.

אנקאנטו2

"אנקאנטו" ישוחרר ב-25.11.21 ומצופה להגיע לשירות ההזרמה Disney+ בערב כריסמס

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה