סריקה של 170 עמודים בדקה – הסורקים החדשים של חברת Epson

Epson ישראל הכריזה על שני סורקים חדשים מהירים במיוחד: WorkForce DS-970 ו-DS-870, שמפגינים מהירות סריקה של 85 דפים לדקה ו-170 עמודים לדקה באמצעות מזין מסמכים אוטומטי. זאת מהירות של כמעט 3 דפים לשנייה בודדת. שילוב של חיישנים מובנים ותוכנה חדשנית משפרים את הפרודוקטיביות ואיכות התמונה הנסרקת.

מכונות הסריקה החדשות של החברה, בעלות איכות סריקה של 600 DPI (צפיפות פיקסלים לאינץ') וחיישן מרחק מאפשרים יכולת סריקה מהירה, מבלי לפספס דף בודד בערמות הענק שלטענת החברה יזדקקו להם במקומות בעלי תפוקת נייר גבוהה. כאשר סורקים במהירות של 85 דפים לדקה, המדפסת יכולה לסרוק עד 300 DPI בצבע או בשחור לבן. התוכנה שמגיעה עם המדפסת מאפשרת לבצע תיקונים ושיפורי תמונה לסריקות השונות, כולל הסרת לכלוך וכתמים, תיקון זליגות צבע שהודפסו, מחיקת סימני שידוך וחירור על דפים ועוד.

הסורקים כוללים חיבור USB 3 להעברת נתונים מהירה יותר ולשיפור מחזור הפעילות, כך שמשתמשים יכולים לסרוק עד 9000 דפים ליום בדגם DS-970 ועד 7000 דפים ליום בדגם DS-870. לטענת החברה, מהירות הסריקה היא הכרחית עבור מקומות עבודה שמשתמשים הרבה בניירת, כמו שירותי בריאות ומשרד המשפטים. הסורקים האלה נועדו להחליף את הסורקי "מיטה" שמכריחים אדם שיעביר דף על מנת שיהיה ניתן לסרוק את הדף הבא בתור. כעת עם הזנה מהירה של דפים, אפשר לשים עד 100 דפים במתקן, והסורק יסרוק אותם בפחות מדקה, כאשר הוא לא מפספס דף בודד בזכות החיישנים שבו. המשתמשים גם אינם צריכים לדאוג לשוני בין המסמכים שעליהם לסרוק – שני הדגמים מציעים את אפשרות הטיפול הרחבה ביותר במדיה –  ממשקל של 27 ג'/מ"ר ועד 413 ג'/מ"ר ומצב סריקת מסמכים ארוכים של עד 6096 מ"מ.

כרטיס הרשת שמגיע עם הסורקים מאפשר לשתף אותם בין משתמשים ומחלקות שונות. שני הדגמים מגיעים עם תוכנת Epson Scan – המאפשרת השמטת צבעים מתקדמת, תיקון הטיה אוטומטי ויצירת קבצי PDF. תוכנת Document Capture Pro של Epson מאפשר למשתמשים לסרוק, לשמור ולשתף מידע בקלות ברחבי העסק. ניתן גם לשמור ולשלוח קבצים בפורמטים דוגמת TIFF ,JPEG ,PDF ואחרים.

הדגמים יהיו זמינים לקנייה החל ממרץ 2019. הדגם WorkForce DS-870 יעלה 5,990 שקל ודגם DS-970 יעלה 6,800 שקל.

אודות מאור גורדון

תאמינו או לא, אבל בזמן שחברים שלי הלכו לראות לסרטים, אני נשארתי בבית מול דוקטור הו, פירקתי והרכבתי מחשבים. אני מה שמוגדר כגיק - אני גיק גאה. בזמני הפנוי מתכנת ומרכיב אתגרי סייבר.

השאר\י תגובה