תאריך יציאת העונה האחרונה של "משחקי הכס" נחשף בטריילר חדש

אחרי שנה וחצי של ציפייה, טיזרים שלא חשפו כלום, ותיאוריות מעריצים- רשת HBO חושפת לראשונה את תאריך עליית העונה המצופה של "משחקי הכס" בטריילר חדש.

סוף-סוף, אחרי שמעריצי הסדרה "משחקי הכס" כבר הספיקו לשכוח מה קורה בווסטרוז, ולצפות בסדרה שוב מההתחלה, הגיע הטריילר הבא, שחשף כי הסדרה תחזור למסכים של כולנו ב-14.04.2019.
הסדרה, שסחפה מיליונים, שברה שיאים, עקפה את סדרת הספרים עליה היא מבוססת ("שיר של אש ושל קרח"), וכבר מקבלת סדרת בת – עתידה להסתיים השנה, עם סף ריגוש בשמיים ומעריצים שבילו את השנתיים האחרונות בנסיון לפענח איך היוצרים יסגרו את כל קווי העלילה שנפתחו במהלך 7 עונות.

הטריילר כולו ככל הנראה לא מורכב מחומרים מצולמים מהסדרה עצמה אלא צולם במיוחד, וזאת גם כדי לספק רמזים למה שצופן העתיד, ובאותה הנשימה לא לחשוף קטעים מסגירים מתוך העונה עצמה.
הטריילר מציג לנו את סאנסה, אריה וג'ון מהלכים בקריפטות של ווינטרפל, וברקע קולותיהם של נד וקייטלין סטארק, הלקוחים מן העונות הקודמות של הסדרה.
לאחר שעברו ליד הקברים של נד וקייטלין, הם מגיעים לקברים בדמויותיהם, ולבסוף צינה מקפיאה את הקריפטות והם מסתובבים לעבר האיום מאחוריהם, ההלכים הלבנים, דרקון הקרח החדש שלהם ומלך הלילה, שלא נראים בעצמם בטריילר.

האם הטריילר חושף לנו את גורלם של 3 בני משפחת סטארק? האם הם ייהרגו על ידי ההלכים הלבנים המשתלטים על ווינטרפל? או שזו בכלל הולכת שולל, כמו מותו של ג'ון בסוף העונה החמישית? רק ל-ר.ר מרטין התשובות (ולצוות היוצרים).

הטריילר בוים על ידי דוד נטר (David Nutter), שכבר זכה בפרס אמי על בימוי הפרק "רחמי האם" (עונה 5 פרק 10), ועתיד לביים גם את העונה השמינית הבאה אלינו לטובה.
העונה השמינית עתידה להיות הקצרה ביותר, באורך של 6 פרקים בלבד, עם ידיעות שונות על כך שכל פרק עתיד להיות באורך של יותר משעה שלמה, ועלות הפקה אסטרונומית של יותר מ-90 מיליון דולר.

העונה עתידה לסיים את עלילות "שיר של אש ושל קרח" לפני הסיום של כתיבת הספרים עצמם, והעובדה כי הסדרה לקחה כיוון שונה לחלוטין מאלו של הספרים, עם השמטת דמויות וחילופי תפקידים, בין היתר כדי להפתיע גם את קוראי הספרים, לא מונעת מהסופר- ג'ורג' ר.ר. מרטין להיות מעורב מאוד בהפקה ולשמור על רוח הספרים גם בסדרה.

לאחר שעיקר הביקורת על העונה השביעית הייתה שהיא "נמהרת" ו"רצה מהר מדי", ככל הנראה על מנת לסגור את המרחקים בין הכוחות שיילחמו על אדמת ווסטרוז (משפחת לאניסטר, דינאריז והסטארקים, ההלכים הלבנים)- ניתן לקוות כי העונה השמינית לא תסבול מאותה בעיה, וזאת מפני שכל הצבאות נמצאים באותו איזור על מנת לנהל את הקרב הגדול ביותר שנראה בטלוויזיה שלנו מאז ששר הטבעות הגיע לנטפליקס.

העונה השמינית של "משחקי הכס" תתחיל בתאריך 14.04.2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה