סדרת אדפטציה של "עיני הדרקון" בפיתוח

מתוכננת סדרת "עיני הדרקון" מבית Hulu

Hulu מתכננת סדרת פנטזיה ואימה שמבוססת על ספרו של סטיבן קינג "עיני הדרקון". הסדרה בכלליות מספרת על אשף רב עוצמה בן מאות שנים שמנסה למלוך בממלכה. בספרו של סטיבן קינג בא לידי ביטוי כשרונו לכתוב פנטזיה ואימה ביחד אך גם קהל הצעירים יהנה ממנו מכיוון שקווי המוסר מוגדרים בחדות וכמו כן גם הצד הטוב והצד הרע בסיפור. הקסם הוא כוח יוצא דופן אך אינו מוזר. יתרה מזאת, קינג כתב את הספר בעבור ילדיו.

הספר גרף ביקורות טובות בשל השפעת הפולקלור על הרומן והמבנה המיתולוגי שלו אך הקוראים פחות התרשמו והשוו את הספר לספר ילדים. למרות זאת, מפיקים טוענים כי יש לה פונטציאל אדיר להצליח כמו "משחקי הכס" ובמיוחד העיתוי מוצלח.

הסדרה תכתב על ידי הסופר והתסריטאי סת' גרהם סמית שעבד על "סרט לגו באטמן", הנה תגובתו הרשמית לפרויקט:

אני כל כך נרגש לעבוד בעולם של סטיבן קינג עם Hulu, שיש לה רקורד נהדר עם אדפטציות של סטיבן קינג. המטרה של הסדרה הזו היא לחוש שהיא לא כמו כל אדפטציה של סטיבן קינג לפני כן, עם המקור העשיר הזה, וספר הפנטזיה האמיתי היחיד שכתב שיש לו מלכים וחרבות ונסיכות. אנו נכבד את רוח הספר ואת המורשת ".

הציטוט המלא לקוח מהלינק הבא.

נכון לעכשיו, אין תאריך יציאה עבור הסדרה אבל נעדכן עם פרטים נוספים בהמשך.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה