סיפורה של שפחה

טריילר לעונה הרביעית של סיפורה של שפחה

"סיפורה של שפחה", הסדרה המצליחה והמדוברת, משחררת טריילר לקראת העונה הרביעית לאחר סוף עוצר נשימה.

הסדרה של Hulu קצרה שבחים רבים, בהם זכייה ב-8 פרסי אמי מתוך 13 מועמדויות והיא הראשונה מהסדרות בשירות ההזרמה שהוכתרה בתור סדרת הדרמה הטובה ביותר. הסדרה פופולרית ברחבי העולם מאז שעלתה לשידור ב-2017 ומבוססת על  של מרגרט אטווד-"מעשה השפחה".

עלילת הסיפור מתרחשת בעולם עתידני בשטחי ארצות הברית לשעבר, לאחר הפיכה דיקטטורית בממשל האמריקאי וייסודה של רפובליקת "גלעד". שם, צעירה בשם ג'ון נחטפת ונאלצת לשמש בהוראת המשטר כפילגש למטרות רבייה. בתפקיד הראשי מככבת אליזבת מוס. לפניכם הטריילר ש-Hulu שחררה ביום חמישי:

בטריילר אנחנו חוזרים למאורעות העונה השלישית. ג'ון אוסבורן ניצלה ממוות קרוב וכעת מטפחת את מעמדה בתור מנהיגת המורדים החדשה. היא מנחילה תקווה ליתר המשרתות ומשכנעת אותן להילחם נגד המשטר בגלעד. העונה הרביעית תמשיך באופן ישיר את השתלשלות העלילה ותציג את המרד שעתיד להתחולל.

בנוסף, בעונה הרביעית יצטרפו שחקנים נוספים כמו מקנה גרייס שתגלם נערה מבריקה ועשירה שנשואה למפקד שגדול ממנה בשנים רבות. גם למרות עונה מוצלחת פחות לדעת מעריצים רבים נראה ש"סיפורה של שפחה" לא מסירה רגל מן הדוושה ומספקת לנו עלילה מעניינת ומפותלת והרבה אקשן. מעריצי הסדרה ישמחו לדעת שאושרה גם עונה חמישית לסדרה.

העונה הרביעית של סיפורה של שפחה תשוחרר ל-Hulu ב-2021\4\28.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה