נחשפה התלבושת של זימו ב-The Falcon and The Winter Soldier

דניאל בריהל, השחקן הגרמני הידוע, משחרר שתי תמונות שלו בתור הברון זימו לקראת יציאת הסדרה “The Falcon And The Winter Soldier”. תמונות אלו הופצו בתמונות הטיזר בפאנל קומיקון של אולפני Marvel.

ב-2016 דניאל בריהל גילם בסרט “קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים” את זימו, אלוף משנה בכוחות המזוינים בסוקוביה, שמשפחתו נהרגה במהלך אירועי “הנוקמים: עידן אולטרון”. הוא שואף להרוג את הנוקמים מבפנים באמצעות סכסוך בין קפטן אמריקה ואיירון מן. על תפקיד זה הוא קצר שבחים מצד מעריצי קומיקס, במקביל לתגובות מעורבות מצד מבקרי קולנוע. 

לאחר הפאנל האחרון של אולפני Marvel ב-SDCC בסוף השבוע האחרון, נמסר שדניאל בריהל יככב בתור זימו בסדרת הטלוויזיה המוגבלת  “falcon and winter soldier”. לצידו, אנתוני מאקי יגלם את סאם וילסון וסבסטיאן סטאן יגלם את באקי ברנס. 

דניאל בריהל פרסם בחשבון האינסטגרם שלו שתי תמונות מתוך הסדרה ששודרו בפאנל SDCC. בראשונה הוא מופיע עם זקן ארוך ומעיל ובשנייה הוא מנקה את המסיכה הסגולה של זימו מהקומיקס.

הסדרה תצא לאור ב-Disney+ בסתיו 2020 ובגלל שטרם התחילו לצלם אותה אין עדיין קטעי וידאו אמיתיים מוכנים. אומנם התחפושת שדניאל בריהל לובש והמסיכה שהוא שם ככל הנראה יופיעו בסדרה עצמה. למרות שהמסיכה של זימו כהה יתר על המידה ומוסתרת מאפקט וידאו היא מעניקה למעריצים רושם למה לצפות מתלבושת הלייב אקשן.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה