סדרת The Boys של Amazon מקבלת טריילר

מה היא The Boys?

The Boys היא סדרת טלוויזיה אמריקאית מבית Amazon מסוגת דרמת גיבורי על. סדרה זו מבוססת על סדרת חוברות קומיקס בעלת שם זהה. הסדרה נכתבה על ידי גארת’ אניס ומעוטרת באיוריו של דאריק רוברטסון, וצפויה לעלות לשידור בפלטפורמה Amazon Prime ב-26.7.2019.

הסדרה מדברת על גיבורי על שאימצו את הצד האפל של התהילה והפרסום והפכו לתאבי כוח ובצע. קבוצת פורעי חוק בשם “הבנים” שמה לעצמה מטרה לחסל אותם בכל מחיר.

הסדרה טרם הגיעה לשרתי הסטרימינג אך שוחרר טריילר מפתה שיקנה את לב המעריצים שמתלבטים אם הסדרה שוות צפייה. ליהוק השחקנים כנראה ימשוך תשומת הלב: קארל אורבן יגלם את הקצב וג’ק קוויד יגלם את דמותו של יו. הסדרה מופקת ומופעלת על ידי יוצר הסדרה “על טבעי” אריק קריפקה והמפיקים סת’ רוגן ואוואן גולדברג שהביאו את אחת מיצירותיו הבולטות של אניס בשנים האחרונות “פריצ’ר“. לאלו שמתכננים לצפות בעונה הראשונה, בטריילר מוצגים ספוילרים גרפיים שנועדו להדגיש את מערכת היחסים בין הקצב ליו. 

הסדרה נראית מעניינת ואופיינית לסדרות גיבורי העל. בין אם זה בשפה, באלימות כבדה שמוצגת ובשלל אפקטים שממחישים את נושא העל טבעיות. הטריילר נועד להעביר את תחושות אלו ולהלל אותן. לסדרה יש פונטציאל גדול להצליח ולהיות הלהיט החדש של הקיץ. הליהוק המוצלח והאפקטים המרהיבים יעשו זאת.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה