פתיחת שערים ב-76 – טיזר חדש ל-Fallout 76

בשקט בשקט, כמעט מבלי שנשים לב, אנו מקבלים חשיפה ראשונה, קטנה ומסקרנת למשחק החדש בסדרת המשחקים המצליחה Fallout מבית Bathesda. תפסו בקבוק נוקה קולה, כוונו את הפיפ בוי שלכם ותלחצו פליי.

20 שנה אחרי המלחמה הגדולה, בזמן שדיירי כספות אחרים וכל מיני ניצולים כבר מטיילים ברחבי העולם הפוסט אפוקליפטי, נפתחות דלתות הכספת החדשה – כספת 76 ובעצם מכריזה על סיבוב חדש בעולם ההרוס של Fallout שעשרות מיליונים מעריצים ואוהבים.
זה בעצם כל מה שאנו יודעים וכל מה שגילו לנו על משחק ה-RPG החדש בסדרה הותיקה והמהוללת שרבים סוגדים לה. על הכספת הזאת כבר שמענו במשחקים קודמים (ב-Fallout 3 וב-4) על עתידה להיפתח רק אחרי תקופה מסוימת ומהטיזר עצמו אנחנו (אולי) מצליחים ללמוד 2 דברים, הראשון זה המשפט ״העתיד מתחיל כאן״, האם הם התכוונו שבמשחק הזה אנחנו נבנה בצורה חדשה ציוויליזציה חדשה או חברה מסודרת? והשיר שמתנגן ברקע (המוכר גם מהסרט קינגסמן 2) West Virginia שיכול להיות שגם מעיד על מקום התרחשות העלילה או כמו שלא מעט חושבים באותו המקום שהתרחשה עלילת fallout 3 בקפיטל וויסטלנד.

שוב, ספקולציות…יותר מזה אף אחד לא יודע, אבל מתי נדע יותר? בפרזנטציה של Bathesda בתערוכת E3 שאוטוטו מגיעה. לעידכונים נוספים, הישארו צמודים למקלטי הרדיו בכספת הקרובה לביתכם.

https://youtu.be/-ye84Zrqndo

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה