נחשף הלוגו הרשמי של אליפות העולם בגיימינג לשנת 2018

העמותה לגיימינג תחרותי בישראל, נציגתה הרשמית של הפדרציה הבינלאומית לספורט אלקטרוני חושפת היום (ד') את הלוגו הרשמי של אליפות העולם בגיימינג לשנת 2018. אליפות העולם מתקיימת זו השנה ה- 10 בעולם והשנה תתארח בעיר קאוסיונג שבטאיוואן, בהשתתפות של 50 מדינות וביניהן ישראל.

הלוגו של אליפות העולם 2018, נחשף הבוקר בידי הפדרציה הבינלאומית לספורט אלקטרוני (IeSF) ואיגוד הספורט האלקטרוני של טייפיי (CTeSA) והוא מסמל את הפוטנציאל האין-סופי של ענף הגיימינג התחרותי ושל האתלטים המשתתפים באליפות העולם, באמצעות השימוש בסימן האינסוף האוניברסלי (∞). הלוגו והצבעים שבהם השתמש האמן מסמלים שני סממנים יחודיים של העיר קאוסיונג: שמש תוססת וגלי ים אנרגטיים. כיחידה אחת, הלוגו מייצג את ההתפתחות האין-סופית של הענף הגיימינג התחרותי.

נבחרת הגיימינג של ישראל משתתפת באליפות העולם בגיימינג משנת 2010 ועד כה הגיעה להישגים מרשימים. בשנה שעברה זכתה הנבחרת במקום הרביעי בתחרות League of Legends, ובמקום החמישי בתחרויות Tekken 7 ו- Counter-Strike.

מידע נוסף על אליפות העולם 2018 זמין באתר העמותה לגיימינג תחרותי ובאתר הפדרציה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה