אדי רדמיין הוא ניוט סלמנדרה

התסריט עבור "חיות מופלאות והיכן למצוא אותן 2" גמור

ג'יי קיי רולינג סיימה לכתוב את התסריט עבור סרט ההמשך ל"חיות מופלאות והיכן למצוא אותן"

למרות שלא זכה לשבחים מצד המבקרים והמעריצים כמו סדרת הסרטים המקורית המבוססת על ספריה של ג'יי קיי רולינג, "חיות מופלאות והיכן למצוא אותן" הרוויח כ-814 מיליון דולר בקופות בכל העולם והסרט הצליח במידה מסוימת לרתק את הצופים שלו ולגרום להם לראות מה יקרה בהמשך הסיפור.

עם שחרור לסרט ההמשך (ששמו עוד לא נבחר), סרט ההמשך הראשון מתוך ארבעה, ההפקה מתחילה להכנס לקצב והסימן הראשון להתקדמות בסרט שמתוכנן לצאת ב-2018 הוא סיום התסריט שנכתב על ידי הסופרת עצמה, ג'יי קיי רולינג. ההודעה על סיום התסריט הגיעה אחרי שנשאלה הסופרת בטוויטר שלה על מצב התסריט של סרט ההמשך וענתה:

אין יותר מדי פרטים על מה מתוכנן עבור סרט ההמשך, חוץ מכך שהוא ירחיב חלק מעלילות הצד של הסרט הראשון, שהבמאי David Yates חוזר לביים את סרט זה וג'וד לאו נבחר לשחק את אלבוס דמבלדור הצעיר, שיהיה במרכז הסיפור בזמן שדמותו של אדי רדמיין, ניוט סקמנדר, יהפוך לדמות משנה.

בין אם אהבתם את הסרט הראשון או לא, זה מאוד מרגש לדעת שהסרט הבא עוד מעט יכנס להפקה. אולי אחרי שהעולם של "חיות מופלאות והיכן למצוא אותן" ביסס את עצמו בסרט הראשון, אנחנו נקבל סרט יותר טוב ומעניין. בנוסף, אי אפשר לדעת, אולי הסופרת המצליחה הקשיבה לתלונות הצופים ונקבל את סרט ההמשך שאנחנו רוצים. אפשר תמיד לחלום.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה